MusicOlomouc 2015
Banner

MusicOlomouc 2015

Email Tisk

music olomouc 200Ve dnech od 20. do 29. dubna se v Olomouci uskuteční už sedmý ročník mezinárodního festivalu soudobé hudby MusicOlomouc. Akce cílí převážně na posluchače alternativní, avantgardní a experimentální vážné hudby.

 

 

V rámci sedmi festivalových koncertů zazní celkem přes čtyřicet skladeb soudobých autorů a MusicOlomouc nabídne také dvě přednášky renomovaných skladatelů. Místem konání je tradičně Umělecké centrum Univerzity Palackého v Olomouci.

music olomouc


Vedle sebe se představí známé skladby jako Nonova La lontananza nostalgica utopica futura i několik světových premiér. Mezi vystupujícími lze najít brněnské dámské ISHA trio, proměnlivý ansámbl Prague Modern s hostující sopranistkou Irenou Troupovou, Österreichisches Ensemble für Neue Musik z Rakouska a další významné tváře současné avantgardní hudební scény.

Pro podrobnější a aktuální informace sledujte webové stránky www.musicolomouc.cz nebo facebookové stránky MusicOlomouc.


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Svět knihy 2012: Felix Francis: „Buduji odkaz mého otce.“

altOd besedy s britským spisovatelem, synem Dicka Francise jsem právem očekávala hodně. Očekávání byla bez chybičky naplněna!

 

...

Divadlo

Nahlédneme pod pokličku herectví

Herectvi 200S herci se setkáváme všude, na divadle, v kinech i při pohledu na televizi. Někdy nás uchvátí bezprostředností i uvěřitelností své práce, jindy jen kroutíme hlavou, neschopni přijmout nabídnutý produkt. Někdy se kolem herectví vytváří převtěl...

Film

Tohle je válka! Romantika v akčním hávu
ImageJak to vypadá, když se dva nejlepší kamarádi, oba špičkoví agenti CIA, zamilují do jedné dívky? Není to sice přímo příběh ze života, se kterým bychom se mohli ztotožnit, ale své diváky si určitě najde. Jedná o snímek, který sice neurazí, ale a...