Poslední Trancefusion už je za dveřmi
Banner

Poslední Trancefusion už je za dveřmi

Email Tisk

TF 200Všechno jednou končí – toto rčení je jednou z mála životních jistot. 4. dubna letošního roku to bude platit i o Trancefusion (dále jen TF), taneční akci, která během čtyřleté existence zaujala milovníky EDM, především její trancové odnože, do Prahy vždy přilákala mnoho domácích i zahraničních návštěvníků a vybudovala si slušné renomé u světových DJs.

 

 

Organizátoři, kterým za ty čtyři roky patří velký dík, se rozhodli, že v roce 2015 tuto značku ukončí a dle svých slov „skončí v nejlepším“. Rozloučení to ale bude ve velkém stylu a opravdu se zdá, že bude nač vzpomínat a je dokonce dost pravděpodobné, že právě poslední TF se stane tou úplně nejlepší.

Na své by si v ní totiž měl přijít úplně každý, neboť pořádající agentura se rozhodla spojit to nejlepší ze všech edic akce a dostat to na jedno místo (v podstatě tradiční Průmyslový palác v Holešovicích) v jeden čas (stopáž je vyměřena na těžko uvěřitelných a hlavně zvládnutelných čtrnáct hodin!). Dá se předpokládat, že to celé bude hodně velkolepé.

A na koho se tedy fanoušci mohou těšit? Je toho opravdu hodně. Na tzv. MAIN STAGE, která by měla být hlavním lákadlem, se tentokráte dočkají dost unikátních B2B setů (většinou dva DJs vystupují společně). Ty, kteří holdují současné podobě EDM, určitě potěší Andrew Rayel a Orjan Nilsen, Beat Service a Mark Sixma, česko-slovenská dvojka Driftmoon a Thomas Coastline, německé super spojení Kyau & Albert a Stoneface & Terminal, Max Graham a Protoculture, Richard Durand a Omnia, Andy Moor a Lange a bratrská dvojice Roger Shah a Pedro del Mar. Něco říznějšího se dá naopak očekávat od tzv. Pure NRG, za níž se schovává dvojice Giuseppe Ottaviani a Solarstone, RAMa a Sieda van Riela, Seana Tyase a Menna de Jonga, Manuela Le Sauxe a Darrena Portera a především Bryana Kearneyho a Sneijdera. Speciálními hosty na této stagi budou nizozemská zpěvačka Susana, která nazpívala i oficiální hymnu akce a kytarista Eller van Buuren (bratr mnohem slavnějšího Armina).

Rádi jste chodili i na vzpomínkovou Old school edici? I na vás se dostane, neboť v Průmyslovém paláci bude jedno křídlo vyhrazené tzv. CLASSIC STAGE, která nabízí lákadla v podobě A*S*Y*S*e, projektu DuMonde, Marushy, Skypatrol, Tauchera, Space Brothers, The Thrillseekers, Woodyho van Eydena a chybět samozřejmě nesmí ani rezidenti této edice Johan Gielen a Kai Tracid. Pro „pamětnické“ uši přímo slastná jména a opravdové pojmy.

tf


Ani na poslední TF nebude vynechána tradiční CZ/SK STAGE, která vždy nabízela vystoupení ne tak známých, ale nadějných českých a slovenských DJs. 4. dubna tedy uslyšíte DJe Becka, Joa Cormacka, K1aptchu, LayDee Jane, Martina Grednera, Martina Michniaka, Nifru a Unbeat & Zolike. Absolutním vrcholem této stage však pro mnohé bude vystoupení legendárního kladenského DJe, moderátora a opravdového guru trance music v ČR Luboše Nováka, který svou účast získal na základě hlasování návštěvníků a na podobné akci se objeví vůbec poprvé. Navíc bude jeho set velkým lákadlem na jeho parníky, které i letos vyplují.

Pokud tedy patříte k pravověrným příznivcům TF a (nejen) trancové muziky, zaškrtněte si datum 4. 4. 2015 a přijďte do Průmyslového paláce, protože to bude stát za to a je opravdu jedno, zda „ujíždíte“ na vlně moderního pomalejšího a vrzavějšího trousu, nebo čistého trancu a jeho tvrdších odnoží – každý by si měl najít to své a odcházet více než spokojený.

Více informací na http://www.trancefusion.cz/


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

Anketa


Partneři

Hledat

Nové komentáře


Literatura

Vůně antikvariátů

altAntikvariáty. Tak trochu jiný svět, který se otevírá se vstupem do místností s horami knih, se specifickou vůní a zvláštním klidem. Čas se v tu chvíli stává nedůležitým a starosti běžných dnů zůstanou venku. Objevovat taj...

Divadlo

Studio Hrdinů hostí minipřehlídku brněnského HaDivadla

HaDI perexV dubnu přiveze HaDivadlo do Studia Hrdinů tři tituly aktuálního repertoáru. Eyolf, Náměsíčníci (imitace a tušení) a Strýček Váňa jsou představení, která spojuje osoba režiséra Ivana Buraje, uměleckého šéfa této scény. Minipře...

Film

Svatý Václav aneb historický velkofilm z roku 1929

svaty vaclav plakatV souvislosti s prezentací Slovanské epopeje v pražském Veletržním paláci pracovníci Národní galerie připravili na měsíce září -  prosinec roku 2012  řadu doprovodných programů a akcí s vazbou k vystaveným...