Poslední Trancefusion už je za dveřmi

Poslední Trancefusion už je za dveřmi

Email Tisk

TF 200Všechno jednou končí – toto rčení je jednou z mála životních jistot. 4. dubna letošního roku to bude platit i o Trancefusion (dále jen TF), taneční akci, která během čtyřleté existence zaujala milovníky EDM, především její trancové odnože, do Prahy vždy přilákala mnoho domácích i zahraničních návštěvníků a vybudovala si slušné renomé u světových DJs.

 

 

Organizátoři, kterým za ty čtyři roky patří velký dík, se rozhodli, že v roce 2015 tuto značku ukončí a dle svých slov „skončí v nejlepším“. Rozloučení to ale bude ve velkém stylu a opravdu se zdá, že bude nač vzpomínat a je dokonce dost pravděpodobné, že právě poslední TF se stane tou úplně nejlepší.

Na své by si v ní totiž měl přijít úplně každý, neboť pořádající agentura se rozhodla spojit to nejlepší ze všech edic akce a dostat to na jedno místo (v podstatě tradiční Průmyslový palác v Holešovicích) v jeden čas (stopáž je vyměřena na těžko uvěřitelných a hlavně zvládnutelných čtrnáct hodin!). Dá se předpokládat, že to celé bude hodně velkolepé.

A na koho se tedy fanoušci mohou těšit? Je toho opravdu hodně. Na tzv. MAIN STAGE, která by měla být hlavním lákadlem, se tentokráte dočkají dost unikátních B2B setů (většinou dva DJs vystupují společně). Ty, kteří holdují současné podobě EDM, určitě potěší Andrew Rayel a Orjan Nilsen, Beat Service a Mark Sixma, česko-slovenská dvojka Driftmoon a Thomas Coastline, německé super spojení Kyau & Albert a Stoneface & Terminal, Max Graham a Protoculture, Richard Durand a Omnia, Andy Moor a Lange a bratrská dvojice Roger Shah a Pedro del Mar. Něco říznějšího se dá naopak očekávat od tzv. Pure NRG, za níž se schovává dvojice Giuseppe Ottaviani a Solarstone, RAMa a Sieda van Riela, Seana Tyase a Menna de Jonga, Manuela Le Sauxe a Darrena Portera a především Bryana Kearneyho a Sneijdera. Speciálními hosty na této stagi budou nizozemská zpěvačka Susana, která nazpívala i oficiální hymnu akce a kytarista Eller van Buuren (bratr mnohem slavnějšího Armina).

Rádi jste chodili i na vzpomínkovou Old school edici? I na vás se dostane, neboť v Průmyslovém paláci bude jedno křídlo vyhrazené tzv. CLASSIC STAGE, která nabízí lákadla v podobě A*S*Y*S*e, projektu DuMonde, Marushy, Skypatrol, Tauchera, Space Brothers, The Thrillseekers, Woodyho van Eydena a chybět samozřejmě nesmí ani rezidenti této edice Johan Gielen a Kai Tracid. Pro „pamětnické“ uši přímo slastná jména a opravdové pojmy.

tf


Ani na poslední TF nebude vynechána tradiční CZ/SK STAGE, která vždy nabízela vystoupení ne tak známých, ale nadějných českých a slovenských DJs. 4. dubna tedy uslyšíte DJe Becka, Joa Cormacka, K1aptchu, LayDee Jane, Martina Grednera, Martina Michniaka, Nifru a Unbeat & Zolike. Absolutním vrcholem této stage však pro mnohé bude vystoupení legendárního kladenského DJe, moderátora a opravdového guru trance music v ČR Luboše Nováka, který svou účast získal na základě hlasování návštěvníků a na podobné akci se objeví vůbec poprvé. Navíc bude jeho set velkým lákadlem na jeho parníky, které i letos vyplují.

Pokud tedy patříte k pravověrným příznivcům TF a (nejen) trancové muziky, zaškrtněte si datum 4. 4. 2015 a přijďte do Průmyslového paláce, protože to bude stát za to a je opravdu jedno, zda „ujíždíte“ na vlně moderního pomalejšího a vrzavějšího trousu, nebo čistého trancu a jeho tvrdších odnoží – každý by si měl najít to své a odcházet více než spokojený.

Více informací na http://www.trancefusion.cz/


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa


Chat s osobností

Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 28

Z archivu...

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

KNIHA: Tři oříšky pro Popelku

ori 200Legendární filmová pohádka Tři oříšky pro Popelku patří mezi nejpopulárnější československé filmy i když od jeho premiéry uplynulo už více než čtyřicet let. Romantický příběh udělal z křehké a krásné Libuše Šafránkové už navždy Popelku a...

Divadlo

Mamma Mia odznie v podaní Adama Nováka. Český jazyk je v poradí pätnástym jazykom.

MammaMia 1Česká verzia Muzikálu Mamma Mia sa uskutoční 12. decembra v pražskom Kongresovom centre s kapacitou 1650 divákov. Od jeho vzniku si ho po celom svete navštívilo cez 54 miliónov diváko...

Film

Hollywoodský režisér Robert Dornhelm natáčí pro Českou televizi příběh o Marii Terezii

terezie film 200Česká televize začíná s  režisérem Robertem Dornhelmem natáčet historickou minisérii o nejvýraznější evropské panovnici všech dob, Marii Terezii. V hlavních rolích dvoudílného filmu, jehož režisér má na svém kontě i oscarovou nominaci, se...