Reklama

Poslední Trancefusion už je za dveřmi

Email Tisk

TF 200Všechno jednou končí – toto rčení je jednou z mála životních jistot. 4. dubna letošního roku to bude platit i o Trancefusion (dále jen TF), taneční akci, která během čtyřleté existence zaujala milovníky EDM, především její trancové odnože, do Prahy vždy přilákala mnoho domácích i zahraničních návštěvníků a vybudovala si slušné renomé u světových DJs.

 

 

Organizátoři, kterým za ty čtyři roky patří velký dík, se rozhodli, že v roce 2015 tuto značku ukončí a dle svých slov „skončí v nejlepším“. Rozloučení to ale bude ve velkém stylu a opravdu se zdá, že bude nač vzpomínat a je dokonce dost pravděpodobné, že právě poslední TF se stane tou úplně nejlepší.

Na své by si v ní totiž měl přijít úplně každý, neboť pořádající agentura se rozhodla spojit to nejlepší ze všech edic akce a dostat to na jedno místo (v podstatě tradiční Průmyslový palác v Holešovicích) v jeden čas (stopáž je vyměřena na těžko uvěřitelných a hlavně zvládnutelných čtrnáct hodin!). Dá se předpokládat, že to celé bude hodně velkolepé.

A na koho se tedy fanoušci mohou těšit? Je toho opravdu hodně. Na tzv. MAIN STAGE, která by měla být hlavním lákadlem, se tentokráte dočkají dost unikátních B2B setů (většinou dva DJs vystupují společně). Ty, kteří holdují současné podobě EDM, určitě potěší Andrew Rayel a Orjan Nilsen, Beat Service a Mark Sixma, česko-slovenská dvojka Driftmoon a Thomas Coastline, německé super spojení Kyau & Albert a Stoneface & Terminal, Max Graham a Protoculture, Richard Durand a Omnia, Andy Moor a Lange a bratrská dvojice Roger Shah a Pedro del Mar. Něco říznějšího se dá naopak očekávat od tzv. Pure NRG, za níž se schovává dvojice Giuseppe Ottaviani a Solarstone, RAMa a Sieda van Riela, Seana Tyase a Menna de Jonga, Manuela Le Sauxe a Darrena Portera a především Bryana Kearneyho a Sneijdera. Speciálními hosty na této stagi budou nizozemská zpěvačka Susana, která nazpívala i oficiální hymnu akce a kytarista Eller van Buuren (bratr mnohem slavnějšího Armina).

Rádi jste chodili i na vzpomínkovou Old school edici? I na vás se dostane, neboť v Průmyslovém paláci bude jedno křídlo vyhrazené tzv. CLASSIC STAGE, která nabízí lákadla v podobě A*S*Y*S*e, projektu DuMonde, Marushy, Skypatrol, Tauchera, Space Brothers, The Thrillseekers, Woodyho van Eydena a chybět samozřejmě nesmí ani rezidenti této edice Johan Gielen a Kai Tracid. Pro „pamětnické“ uši přímo slastná jména a opravdové pojmy.

tf


Ani na poslední TF nebude vynechána tradiční CZ/SK STAGE, která vždy nabízela vystoupení ne tak známých, ale nadějných českých a slovenských DJs. 4. dubna tedy uslyšíte DJe Becka, Joa Cormacka, K1aptchu, LayDee Jane, Martina Grednera, Martina Michniaka, Nifru a Unbeat & Zolike. Absolutním vrcholem této stage však pro mnohé bude vystoupení legendárního kladenského DJe, moderátora a opravdového guru trance music v ČR Luboše Nováka, který svou účast získal na základě hlasování návštěvníků a na podobné akci se objeví vůbec poprvé. Navíc bude jeho set velkým lákadlem na jeho parníky, které i letos vyplují.

Pokud tedy patříte k pravověrným příznivcům TF a (nejen) trancové muziky, zaškrtněte si datum 4. 4. 2015 a přijďte do Průmyslového paláce, protože to bude stát za to a je opravdu jedno, zda „ujíždíte“ na vlně moderního pomalejšího a vrzavějšího trousu, nebo čistého trancu a jeho tvrdších odnoží – každý by si měl najít to své a odcházet více než spokojený.

Více informací na http://www.trancefusion.cz/


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

IRENA AMBROŽOVÁ


redaktorka ve věku kolem třiceti let :-)

    Pochází z Prahy, kde strávila celý svůj život, kromě půlročního studia v Litvě a několika měsíčního toulání se Asií.

    Vystudovala Provoz a řízení letecké dopravy na ČVUT a Enviromental Engineering na ČZU. Pracuje jako dispečer v letecké dopravě.

    Pro K21 píše od léta 2014, před tím pracovala jako redaktorka a korektorka pro Studentpoint.cz, též přispívala do Informuji.cz, Info-Koktejl, CityBee a dalších. Na K21 má ráda příjemnou atmosféru podobně naladěných lidí  a možnost se dostat k zajímavým knižním a filmovým titulům.

    Mezi koníčky Ireny patří: literatura, letectví, cestování, tvůrčí psaní (je spoluautorkou dvou almanachů Odemykání), sport (zejména běh – členka běžeckého oddílu SK Svěrák, aktivně se účastní běžeckých závodů všech délek  a profilů, od krátkých krosů až po silniční maratony), běhá i Spartan race, ráda trávím čas v horách a nepohrdne dobrým pivem a vínem.

    A Ireny motto? „Daleká ať cesta má! Marné volání“

Banner

Anketa


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 26

Z archivu...

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Psychopatologie – nauka o nemocech duše


psychopatologie 200Nakladatelství Grada vydává 2. aktualizované vydání Miroslava Orla a kolektivu Psychopatologie – nauka o nemocech duše, která je určena zejména k pracovním a studijním účelům, a rovněž každému, kdo se oborem již zabývá. Vzhle...

Divadlo

Ústecké baletní úlety

LBperexSólista ústeckého baletního souboru Severočeského divadla opery a baletu Vladimír Gončarov má na svém kontě již pěknou řádku hlavních mužských rolí v nejrůznějších baletních kusech. Nedávno učinil odklon ze zaběhnutých ste...

Film

Zlín Film festival, sekce Noční horizonty: Pluto

pluto200Díky zlínskému filmovému festivalu a jeho sekci Noční horizonty se na plátna zlínských kin dostanou snímky, které se běžně do české distribuce nedostávají. Divácký vkus v kombinaci s rentabilitou provozu kin jsou neúprosnými kritérii, jež bohužel mnoho...