Poslední Trancefusion už je za dveřmi
Banner

Poslední Trancefusion už je za dveřmi

Email Tisk

TF 200Všechno jednou končí – toto rčení je jednou z mála životních jistot. 4. dubna letošního roku to bude platit i o Trancefusion (dále jen TF), taneční akci, která během čtyřleté existence zaujala milovníky EDM, především její trancové odnože, do Prahy vždy přilákala mnoho domácích i zahraničních návštěvníků a vybudovala si slušné renomé u světových DJs.

 

 

Organizátoři, kterým za ty čtyři roky patří velký dík, se rozhodli, že v roce 2015 tuto značku ukončí a dle svých slov „skončí v nejlepším“. Rozloučení to ale bude ve velkém stylu a opravdu se zdá, že bude nač vzpomínat a je dokonce dost pravděpodobné, že právě poslední TF se stane tou úplně nejlepší.

Na své by si v ní totiž měl přijít úplně každý, neboť pořádající agentura se rozhodla spojit to nejlepší ze všech edic akce a dostat to na jedno místo (v podstatě tradiční Průmyslový palác v Holešovicích) v jeden čas (stopáž je vyměřena na těžko uvěřitelných a hlavně zvládnutelných čtrnáct hodin!). Dá se předpokládat, že to celé bude hodně velkolepé.

A na koho se tedy fanoušci mohou těšit? Je toho opravdu hodně. Na tzv. MAIN STAGE, která by měla být hlavním lákadlem, se tentokráte dočkají dost unikátních B2B setů (většinou dva DJs vystupují společně). Ty, kteří holdují současné podobě EDM, určitě potěší Andrew Rayel a Orjan Nilsen, Beat Service a Mark Sixma, česko-slovenská dvojka Driftmoon a Thomas Coastline, německé super spojení Kyau & Albert a Stoneface & Terminal, Max Graham a Protoculture, Richard Durand a Omnia, Andy Moor a Lange a bratrská dvojice Roger Shah a Pedro del Mar. Něco říznějšího se dá naopak očekávat od tzv. Pure NRG, za níž se schovává dvojice Giuseppe Ottaviani a Solarstone, RAMa a Sieda van Riela, Seana Tyase a Menna de Jonga, Manuela Le Sauxe a Darrena Portera a především Bryana Kearneyho a Sneijdera. Speciálními hosty na této stagi budou nizozemská zpěvačka Susana, která nazpívala i oficiální hymnu akce a kytarista Eller van Buuren (bratr mnohem slavnějšího Armina).

Rádi jste chodili i na vzpomínkovou Old school edici? I na vás se dostane, neboť v Průmyslovém paláci bude jedno křídlo vyhrazené tzv. CLASSIC STAGE, která nabízí lákadla v podobě A*S*Y*S*e, projektu DuMonde, Marushy, Skypatrol, Tauchera, Space Brothers, The Thrillseekers, Woodyho van Eydena a chybět samozřejmě nesmí ani rezidenti této edice Johan Gielen a Kai Tracid. Pro „pamětnické“ uši přímo slastná jména a opravdové pojmy.

tf


Ani na poslední TF nebude vynechána tradiční CZ/SK STAGE, která vždy nabízela vystoupení ne tak známých, ale nadějných českých a slovenských DJs. 4. dubna tedy uslyšíte DJe Becka, Joa Cormacka, K1aptchu, LayDee Jane, Martina Grednera, Martina Michniaka, Nifru a Unbeat & Zolike. Absolutním vrcholem této stage však pro mnohé bude vystoupení legendárního kladenského DJe, moderátora a opravdového guru trance music v ČR Luboše Nováka, který svou účast získal na základě hlasování návštěvníků a na podobné akci se objeví vůbec poprvé. Navíc bude jeho set velkým lákadlem na jeho parníky, které i letos vyplují.

Pokud tedy patříte k pravověrným příznivcům TF a (nejen) trancové muziky, zaškrtněte si datum 4. 4. 2015 a přijďte do Průmyslového paláce, protože to bude stát za to a je opravdu jedno, zda „ujíždíte“ na vlně moderního pomalejšího a vrzavějšího trousu, nebo čistého trancu a jeho tvrdších odnoží – každý by si měl najít to své a odcházet více než spokojený.

Více informací na http://www.trancefusion.cz/


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

LUKÁŠ LOUŽECKÝ


šéfredaktor

    32 let, ve znamení Štír. Je z Prahy a zaměstnán prozatím v Datartu na Službách zákazníkům. V rámci své amatérské žurnalistické kariéry má za sebou psaní a fotografování pro několik webů – zejména hudebních a literárních. Namátkou zmíníme ireport.cz, vaseliteratura.cz nebo cbdb.cz. Na šéfredaktorskou pozici nastoupil počátkem roku 2018 a doufá, že tento web povede k ještě větším úspěchům, než má prozatím za sebou.

    Pro Kulturu 21 píše již několik let. “Na práci pro Kulturu 21 mě baví především to, že je tento web tak všestranný. Můžu psát o knížkách, výstavách i třeba hudbě. Navíc je v něm přátelské prostředí."

    Ve volném čase se vedle psaní a fotografování věnuje zejména své rodině – manželce a téměř tříletému synovi. Je téměř abstinent, ale občas si dá skleničku vína. Odnaučený kuřák se závislostí na brambůrkách.

    Životní motto:

    Užívej života než ti uteče.

Toulavka

Anketa


Partneři

Hledat

Mimísek 36

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Živoucí kruh Jana Bílého přináší ohromně zpracované téma

zivoucikruh perexTěžko hledat slova pro dílo, které Jan Bílý napsal při svém krátkém pobytu na Krétě. Věnoval se tentokrát tématu cyklického času a nejrůznějším dávno zapomenutým i notoricky známým rituálním svátkům (Vánoce a Velikonoce nevyjímaje) a z ...

Divadlo

Letní scéna Divadla Ungelt

Již poosmé si mohou příznivci divadla vychutnat komorní letní scénu Divadla Ungelt na hradčanském Novém světě. Divadlo, které patří k nejznámějším a především k nejpopulárnějším u nás, zařadilo do letního programu dvě oblíbené hry, jednu premiéro...

Film

Od září bude na Primě všeho víc

Prima 200Zatímco tropické teploty atakují rtuť teploměrů po celé České republice, programové oddělení televize Prima se již naladilo na podzimní vlnu. Není divu, protože podzimní schéma „primáckých“ programů startuje na televizních obrazovkách už v posledním s...