CattyClairys - kočičí a kabelková vášeň

CattyClairys - kočičí a kabelková vášeň

catty perexJiž zítra můžete na jarním Dyzajn marketu obdivovat a také nakupovat produkty z dílny Kláry Shibalové, která tvoří pod značkou CattyClairys. Kabelky a v poslední době i oděvy jsou inspirovány kočkami, které jsou velkou Klářinou láskou.

 

 

 

Už v době dětství mě velice lákala práce s látkou, která mě až postupem času dovedla k tvorbě mé první kabelky. Jelikož mou velkou vášní jsou kočky, staly se i součástí mého názvu značky CattyClairys.  

catty2

Ráda využívám kombinace různých materiálů, velice mě zaujala například práce se dřevem. Vyřezávám z něj různá ucha a rámečky, které jsou pak součástí kabelky.  

catty

Na kabelky nejčastěji volím bavlněné látky od zahraničních designerů, ale i v textilních materiálech ráda kombinuji koženku, umělé kožešiny, plsť atd..  

catty3

Příroda a zvířata, která mám velice ráda, jsou pro mě vždy inspirací ke vzniku nového výrobku. Ovšem první krůčky při výrobě vždy začínají u papíru s tužkou a teprve až po několika nákresech následuje samotná realizace.

catty4

V současné době se zaměřuji i na oděvní módu, kde též ráda využívám látky s pestrými vzory.

www.fler.cz/clairys
www.cckabelky.cz

Seriál o účastnících zítřejšího, březnového Dyzajn marketu tímto dílem končí, ale jistě pro vás připravíme další články před vypuknutím Dyzajn marketu letního. A protože úžasně šikovných kreativních tvůrců se této akce účastní spousta, máme se jistě na co těšit! 

DM catty

www.dyzajnmarket.comNejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Finský reggae zpěvák Jukka Poika: "Potřebujeme tyhle teplé, slunečné tóny, abychom tady na severu nezmrzli."

JukkaPoika perexJukka Poika je reggae umělec, pocházející z Finska. Svou kariéru začal kolem roku 2000 s kapelou ,,Soul Captain Band,, a vydal s nimi album s názvem ,,Jokaiselle tulta,, ...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Soutěž Památka roku 2016 na Karlovarsku – kaple, kostel i radnice

zlutice 200V Karlovarském kraji se do soutěže Památka roku přihlásily celkem 3 objekty: kaple Panny Marie Žlutice, kostel Nejsvětější Trojice se špitálem Teplá a budova radnice ve Žluticích.

...

Z archivu...


Literatura

Simpsonovi

SIMPSONOVI RODINA 200Když rodinka Simpsonových poprvé spatřila světlo světa, můj syn ještě dávno nebyl na světě. To mu bylo mínus třináct let. Tahle velká barevná kniha je kronikou pětadvacetiletého života postaviček, které někdo miluje a někdo ne...

Divadlo

Na festival Setkání/ Stretnutie 2016 přijede Issová, Bareš, Myšička a další

Možnost setkat se s řadou výjimečných divadelních osobností budou mít návštěvníci Městského divadla Zlín ve dnech 17. – 21. května v rámci 21. ročníku česko-slovenského divadelního festivalu Setkání/ Stretnutie 2016. Pozvání přijali například Martin Huba, Igor Bareš, Martha Issová, David Novotný, Lenka Krobotová, Václav Neužil, Klára ...

Film

Eva Zaoralová se na celý život zasnoubila s filmem

altJe neuvěřitelné, že stále činorodá Eva Zaoralová (případně též Hepnerová), překladatelka, filmová publicistka a dlouhou dobu také umělecká ředitelka karlovarského filmového festivalu, se letos dožívá osmdesáti let. Na její poč...