Design empathy - šperky pro ženy i muže, originální svatební dárky přímo na míru
Banner

Design empathy - šperky pro ženy i muže, originální svatební dárky přímo na míru

Email Tisk

dmDEperexPokud se vám líbí předměty s puncem originality a nostalgie a nebo pokud právě chystáte svatbu, možná vás osloví výrobky značky design empathy.
Značka design empathy byla založena v roce 2010 Leonou Průchovou z Tábora, pro kterou se z jejího koníčku výroby šperků a grafického designu stala po čase práce na plný úvazek. Design empathy vyrábí šperky a doplňky z křišťálové pryskyřice pro muže i ženy. V současné době si k sobě Leona přibrala i dvě své kamarádky, které jí pomáhají s výrobou a posíláním balíčků. Veškerý design šperků, komunikaci se zákazníky a propagaci si Leona ale stále dělá sama. Zakládá si na tom, aby šperky byly podle jejího vlastního vkusu, nálady či ročního období, inspiraci sbírá všude kolem sebe a nejvíce ji potěší, když se šperky lidem líbí.  

dmDE1

Momentálně je jejich největší pracovní náplní tvorba personalizovaných šperků především na svatby a to konkrétně manžetové knoflíčky s monogramy a datem svatby pro muže, ale i naušničky či zrcátka s věnováním, které představují pro nevěsty skvělý dárek jejich nejbližším.  

dmDE2

Výrobky můžete zakoupit na eshopu designempathy.cz, na fler.cz/design-empathy.

Aby vám neunikla žádná novinka, je nejlepší sledovat design empathy na FB: facebook.com/design.empathy či instagramu @designempathy.

Design empathy spolupracuje s projektem ženy s.r.o., s největším svatebním portálem beremese.cz a také se stránkami slevosvatba a votočvohoz. Pravidelně se účastní různých prodejních akcí a designových marketů v Praze, například nyní je v plánu 22 .3. jarní Dyzajn market na Piazzetě před Národním divadlem, Parket Market v Ústí nad Labem a také by se chtěli zúčastnit poprvé Holešovického Fashion marketu.

dmDE3

Vzhledem k velkému zájmu ze strany zákaznic můžete šperky design empathy najít také v nově otevřeném obchodě Bohemart, který se nachází u Národního divadla v ulici Karolíny Světlé a rovněž v Galerii UMAUMA v Táboře.

dmDE

www.designempathy.cz
www.fler.cz/design-empathy
www.facebook.com/design.empathy

Seriál o dalších účastnících březnového Dyzajn marketu bude mít, stejně jako v zimě, pokračování. Těšit se můžete na nové články o šikovných lidech, jejichž tvorbu vám rádi představíme.

DM designempathy

www.dyzajnmarket.com


 
Banner

Rozhovor

Ježíš je mou největší srdcovkou, říká textař a libretista Michael Prostějovský

michael perex 1
I když je autorem textů k mnoha starším hitům, v posledních letech zazářil Michael Prostějovský především jako libretista světových muzikálů, které se v Česku hrají. Tím prvním byl Jesus Christ Superstar, ale přebásnil do češtin...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Slavnostní zahájení 10. ročníku národní putovní výstavy Má vlast cestami proměn

Ma-vlast-perexSlavnostní zahájení 10. ročníku národní putovní výstavy Má vlast cestami proměn proběhne 19. 5. 2018 na pražském Vyšehradě od 11 hodin.

 

...

Literatura

David Deida: Cesta nespoutané ženy

200litNejerotičtější, nejladnější a nejněžnější text, jaký jsem kdy četla. Milostné vyznání plné mužské pokory a uznání ženské duši. To je David Deida, který tuto knihu napsal jako intimní sdělení své milované. Originální název knihy zní „Dear Lover“, a to my...

Divadlo

Žítkovské bohyně uvidí diváci konečně i v Praze, ale nejen tam

zitko200Další zájezdové štace čekají slavnou inscenaci zlínského divadla Žítkovské bohyně v režii Doda Gombára. Konečně i pražští diváci budou mít jedinečnou příležitost zhlédnout Bohyně, o kterých se mluví po celé České republice. Městské divadlo Zlín je bude ...

Film

SIGNATURES: SVĚTOVÁ PREMIÉRA MOUNTAINBIKOVÉHO FILMU Z ČESKÉ PRODUKCE

signatures perexMountainbikový film Signatures je už téměř hotový a tak je ten správný čas, abychom vás pozvali na premiéru! Ta se uskuteční 18. dubna v pražském klubu ROXY!

...