Na Slezskoostravském hradě se bude hodovat

Na Slezskoostravském hradě se bude hodovat

Email Tisk

hod 200Máte rádi dobré jídlo a skvělou zábavu? V tom případě si určitě nenechte ujít Hodokvas na Slezskoostravském hradě. Proběhne 11. a 12. října a už teď je jasné, že bude jaksepatří  velkolepý. Těšit se můžete například na soutěže, divadélka pro malé i velké, ukázky lidových řemesel a živá zvířátka.

 

Sobota 11. října bude ve znamení středověku. Na programu jsou trubadúrské písně, žongléři, komedianti i šermíři. O den později se nádvoří hradu přesune do života před sto lety. O skvělou zábavu se postará například kapela Klapeto a Komedianti na káře. Součástí hodokvasu bude již tradiční Festival a výstava vína. Koupit si tady můžete lahve naplněné těmi nejlepšími vinaři a také sýry a vinařské potřeby. Po oba dny hodokvas začíná v 10 hodin dopoledne a potrvá až do pěti.

hod 1


Po předložení pokladního ústřižku z akce získáváte automaticky padesáti procentní slevu vstupného na několik výstav probíhajících současně na Černé louce.

hod 2


Tvůrčí osobnosti a milovníky ručně dělaných výrobků určitě nadchne KREATIV OSTRAVA. Těm, kteří aktuálně staví, udělají radost expozice pod názvem  TEPLO DOMOVA a neméně zajímavé  bude i SLADKÉ PEČENÍ, na kterém Vás mimo jiné naučí pracovat s marcipánem a potahovou hmotou. Tak se nenechte pobízet dvakrát!
Více informací najdete na www.cerna-louka.cz

Foto: www.komediantinakare.cz a www.cerna-louka.cz


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

RENÁTA LUCKOVÁ


redaktorka

  je fotografka, novinářka, moderátorka a koučka. V autorské dvojici s Pavlem Veselým organizovali a moderovali mnoho akcí. Vedla rozhovory s různými významnými osobnostmi – podnikateli, manažery, politiky, diplomaty, s lidmi z kultury a dalšími. Její fotografie a texty byly publikovány např. v Katolickém týdeníku, na webových stránkách Arcibiskupství pražského, Historická šlechta, Svět úspěšných, v kulturní a hospodářské revue Fragmenty, v časopise Naše rodina, v tiskové agentuře MediapressServis, v časopise Policista, Český bratr, Překvapení aj. Absolventka VŠE a UK. Má zkušenosti v oblasti PR, reklamy a marketingu, ale i v oblasti  firemních financí, personálního řízení a andragogiky.

  Spolu s Pavlem Veselým jsou autoři knihy "Setkání s Dominikem kardinálem Dukou OP", která vyšla k jeho 70-tým narozeninám, kde publikovala i své fotografie.

Toulavka

Anketa


Partneři

Hledat

Mimísek 40

Čtěte také...

Husákovo aneb život za normalizace

200husV neděli 22. záři 2013 v 16 hodin bude na vsetínském zámku otevřená nová výstava pod názvem Husákovo aneb život za normalizace. Kdo si chce zavzpomínat na nedávnou minulost a nahlédnout do bytu z doby socialistické je na výstavu srdečně zván. Návštěvnici si...

Nové komentáře

 • 19.04.2018 14:38
  Hello
  If it were not so ...
   
 • 10.04.2018 17:16
  :)
  Taj Mahal je ...
   
 • 24.02.2018 12:08
  Jelínková
  Pane Zmožek,přeji vše ...

Facebook

Twitter


Literatura

Doreen Virtue: Andělské vedení

andelskevedeni perexHm, tak co říci o této knize jednou větou? Bůh a náš mimosmyslový svět nás neustále vede a autorka se nás naučí nebát se božského vedení. Věru, zajímavá kniha, která se svým způsobem dá číst i jako beletrie.

Divadlo

Studio Hrdinů zve na premiéru inscenace Macocha

Macocha Marta Sobotkova Na úvod své 6. sezóny představí 9. září 2017 Studio Hrdinů v pražské premiéře inscenaci Macocha. Přepis textu současné české spisovatelky Petry Hůlové v režii Kamily Polívkové připravily pro divadlo ob...

Film

Zahajovací večer Severského filmového podzimu

sfp 200Severský filmový klub zahájil ve čtvrtek 9. listopadu v kině Lucerna další ročník festivalu Severský filmový podzim. Jeho cílem je přiblížit divákům severskou filmovou tvorbu a vybrat to nejlepší co se v poslední době urodilo. Filmy se promítají v originálním znění s českými ...