SRPNOVÉ LASKOMINY NA AXN Aneb krásky, mrtvolky a labužníci

SRPNOVÉ LASKOMINY NA AXN Aneb krásky, mrtvolky a labužníci

axnTěšte se na srpen, bude plný krásných žen a dívek, výborného jídla a mrtvolek. A že jich bude požehnaně. Těch mrtvolek. Přichází totiž třetí a závěrečná řada gurmánského seriálu Hannibal, ale také Kráska a zvíře, Tělo jako důkaz, Pravěk: Nový svět, a aby se neřeklo, dáme si také romantiku – třeba Bílou královnu.

 

Třetí řada Hannibala je – dle vyjádření producentů – poslední. Tajně doufáme, že tomu tak není, ale co kdyby… raději si Hannibala nenechte ujít.
 
Hon začíná 19. srpna 2015
HANNIBAL – třetí řada

USA, 2013 – 2015
Premiérová 3. řada, 13 dílů

Scénář: Bryan Fuller, Thomas Harris, Steve Lightfoot
Hrají: Mads Mikkelsen, Gillian Anderson. Caroline Dhavernas, Hugh Dancy, Laurence Fishburne, Scott Thompson, Aaron Abrams ad.


Ve třetí řadě temného a napínavého seriálu Hannibal nám děj odhalí osudy těch, jejichž životy visely na vlásku a psychologická hra na kočku a na myš pokračuje.

Překvapivé události ve finále druhé řady přinutily Hannibala (Mads Mikkelsen) k útěku do Evropy.  Za doprovodu své psychiatričky Bedelie Du Maurier (Gillian Anderson) sice předstírá novou totožnost, ale jeho chuť k jídlu se nezměnila.
Will (Hugh Dancy), Jack (Laurence Fishburne) i Alana (Caroline Dhavernas) mají dobrý důvod s Hannibalem skoncovat jednou provždy, ale ve chvíli, kdy se jejich osudy znovu protnou, nabere děsivá hra nečekaný směr.
Jack požádá Willa o pomoc při vyšetřování nového případu.  Pátrání po sériovém vrahovi, který si říká Velký Červený drak, ale přivede Willa k nepříjemnému zjištění týkajícího se jeho dávného protivníka Hannibala.

Od 19. srpna každou středu ve 23:00 na AXN

 
KRÁSKA A ZVÍŘE – 3. Řada
(Beauty and the Beast)
Seriál, sci-fi , romantický
USA, 2012 – 2015 (natáčí se 4. řada)
Hrají: Kristin Kreuk, Jay Ryan, Brian White, Nicole Gale Anderson a další

axn kraksa

 


Jen 2 měsíce po světové premiéře vysílá AXN premiérovou třetí řadu seriálu Kráska a zvíře.

V našem zpracování pohádky Kráska a zvíře je zvíře výtvorem vojenských lékařských experimentů a na světě neexistuje žádný lék, který by ho vyléčil.

Catherine Chandler (Kristin Kreuk) se jako malá dívka stala svědkem dosud nevyřešené vraždy své matky. Sama se měla stát další obětí, ale „něco“ ji zachránilo. Nebyl to člověk a nebylo to ani zvíře.
Až o mnoho let později, kdy je z Catherine úspěšná policistka a řeší odložené případy vražd, se náhodou dozví pravdu. Život ji zachránil pohledný Vincent Keller (Jay Ryan), který měl podle policejních záznamů zemřít před deseti lety. Vincent je ale naživu a ukrývá se před světem a skrývá se tajemství – když se rozzlobí, promění se v monstrum obdařené výjimečnými schopnostmi, které není schopen ovládat. Catherine slíbí, že zachová jeho tajemství za jakékoliv informace o vraždě její matky.

Po událostech druhé řady mohou konečně Vincent a Cat odhalit svou lásku před celým světem. Dostanou sice příležitost žít jako normální pár, otázkou ale je, jestli jejich vztah přežije nástrahy z jejich okolí. Třetí řada se bude více soustředit na rodinu, větší roli totiž dostane Heather Chandler (Nicole Gale Anderson), seznámíme se také se dvěma Catherininými tetami.

Seriál Kráska a zvíře, jehož premiérovou třetí řadu začne vysílat AXN od 7. srpna, patří mezi oblíbené seriály. Svědčí o tom třeba hodnocení na IMDB (7,2 z 10) a několik televizních cen a nominací:
•    Nominace na cenu Saturn Award za nejlepší TV seriál pro mládež (Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA 2013, Best Youth-Oriented Series on Television)
•    Nominace na cenu ASC AWARD za epizodu Tough Love (American Society of Cinematographers, USA 2014)
•    Nominace na Leo Awards 2013 pro režiséra Stevena A. Adelsona (režie)
•    Vítěz v anketě People's Choice Awards, USA 2014 (Nejoblíbenější Sci-fi/Fantasy televizní pořad)
•    Vítěz v anketě People's Choice Awards, USA 2013 (Nový televizní dramatický počin)
•    2 nominace v Teen Choice Awards 2013: nejlepší Fantasy/Sci-fi a nejlepší herečka v televizním Fantasy/sci-fi pořadu (Kristin Kreuk)

Třetí řada od 7. srpna každý pátek ve 21:00 na AXN


 
TĚLO JAKO DŮKAZ
(Body of Proof)

USA, 2011 – 2013
1. řada

Seriál, krimi
Hrají: Dana Delany, Jeri Ryan, Geoffrey Arend

axn telo

 

Doktorka Megan Hunt (Dana Delany) byla vynikající neurochirurgyně, ale svoji slibně rozjetou kariéru ukončila autonehoda. Po tom, co ztratila cit v rukou, se vrhla na dráhu soudní patoložky a stala se nejznámější soudní lékařkou ve Philadelphii.
Přestože je ve svém oboru špičkou, předchází ji reputace obtížné spolupracovnice. Naštěstí ale na její straně stojí také několik jejich fanoušků, mezi něž patří služebně mladší kolegové nebo vyšetřovatel Peter Dunlop (Nicholas Bishop), který toleruje její neortodoxní chování. Ať už je jeho původem nepříjemný rozvod nebo absence společenského života, když dojde na porozumění mrtvým, je doktorka. Megan Hunt osobou na slovo vzatou. Na vztazích s živými ale musí ještě zapracovat.

První řada od 14. srpna každý pátek ve 20.00 na AXN
 
BÍLÁ KRÁLOVNA
(The White Queen)


USA 2013
Seriál, drama, romantický
Režie: James Kent
Námět: Philippa Gregory (román Bílá královna)
Hrají: Aneurin Barnard, Rebecca Ferguson, Amanda Hale, Oscar Kennedy a další

axn bila

 

Desetidílný seriál zachycuje osudy tří žen – Alžběty Woodvillové, Margaret Beaufortové a Anny Beauchampové – během tzv. Války růží.  V roce 1464 je Anglie už devět let ve válce o korunu, na kterou si dělají nárok Yorkové a Lancasteři.

Mladý a krásný Eduard IV. je díky Richardu Nevillovi z Warwicku korunován králem. Když se ale zamiluje a tajně si vezme Alžbětu Woodvillovou, Warwickovy plány na ovládání trůnu se rozpadnou. Královna má na krále velký vliv, ale Warwick se nezastaví před ničím, aby si udržel nad králem kontrolu.

Historickou mini-sérii Bílá královna z roku 2013 uvádí od 29. srpna AXN, každou sobotu v 9:30

KDE NAJDEŠ NĚKOHO, JAKO JSEM JÁ?
(Pretty Girl)

Dvojdílný televizní film
Romantická komedie
Itálie, 2011

Režie: Giorgio Capitani
Hrají: Gabriella Pession, Daniele Pecci, Lisa Gastoni

axn kde

 

Sonia je mladá, krásná a inteligentní dívka. Jejím největším snem je stát se novinářkou. Místo toho se ale zcela neplánovaně ocitá v roli pracovnice eskortní služby. A stejně jako popelka, i Sonia potkává svého prince.

Premiéra dvoudílného italského filmu v sobotu 22. srpna v 11:50, druhý díl v sobotu 29. 8. V 11.50 na AXN White


 
AXN WHITE


PROFIL ZLOČINU (Profilage)

PROFIL ZLOČINU / PROFILAGE, 4. řada, 12 dílů
Krimi, drama
Francie, 2009 –
V hlavních rolích: Odile Vuillemin (Chloé) a Philippe Bas (Rocher)
Dále hrají: Raphaël Ferret (Hyppolite), Vanessa Valence (Fred)

axn profil

 

Chloé Saint-Laurentová je forenzní psycholožka a expertka na profilování nebezpečných kriminálníků. Mezi její tajné zbraně v boji proti zločinu je mimořádná schopnost vcítit se do duše oběti i vraha.
Křehká Chloé si musí u jednotky pařížských kriminalistů, ke kterým je přidělena, vybojovat respekt. Díky svým úspěchům se jí to velmi brzy podaří a postupně se stává důležitou součástí party vyšetřovatelů a z kolegů se stávají přátelé.

Čtvrtá řada od neděle 2. srpna 2015 v 15.00 a 16.00 hodin, vždy 2 epizody za sebou v premiéře na AXN WhiteSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

PřihlášeníImago, imagines I.-II.

Autoři zvolili jako východisko koncepce nové syntetické publikace věnované středověkému umění v českých zemích latinské slovo imago (označující nejen dvourozměrný obraz, kresbu apod., ale i výtvory trojrozměrné a případně i díla architektonická). academia.cz

Život byl pes

Tak to jsem já – pes Život. Rozhodně jsem se nenarodil jako domácí mazlíček. Díky různým okolnostem, které vám budu vyprávět, a také díky mému vzhledu a povaze, nikoho nenapadlo ho ze mě udělat. grada.cz

Rozhovor

Na dráhu modelky se rozhodně nechystám, říká Soňa Drábková

sona perexOkatá a sympatická černovláska. Tak lze charakterizovat Soňu Drábkovou, která v minulých týdnech pózovala Robertu Rohálovi. Společně vytvořili fotografickou kolekci, jejíž vernisáž proběhne začátkem příštího roku v Kroměříži. Zatímco v případě ...

Hledat

Chaty s osobností

Čtěte také...

Navštivte Přehlídku netradičního filmu 2013

pnf logo 200Mladá Boleslav bude již po čtvrté hostit Přehlídku netradičního filmu (PNF), zaměřenou na nahotu a sexualitu v médiích. Přehlídka se uskuteční v termínu od 26. do 28. září 2013 v Divadelním sále Domu Kultury v Mladé Boleslavi.


Literatura

O dávném superhrdinovi Karlu IV.

karel iv komiks 200Zdeněk Ležák přichází s další psanou knihou a zároveň i komiksem. Tentokrát se věnuje letošnímu oslavenci Karlu IV. Podtitulem je příznačné označení Pán světa.

...

Divadlo

Hudební skladatel a muzikolog Miloš Štědroň uvede sérii přednášek v Divadle Bolka Polívky

dbp perexSkladatel, muzikolog, profesor Masarykovy univerzity a popularizátor hudební historie Miloš Štědroň patří k nejvýraznějším osobnostem českého hudebního života současnosti. Autor známých melodií z Balady pro banditu a hudby k další...

Film

Radim Špaček dokončil Místa, příběh o lásce a dospívání v hlavní roli s Vladimírem Polívkou

Mista 200Film Místa režiséra Radima Špačka, scenáristy Ondřeje Štindla a producenta Vratislava Šlajera, jehož první klapka padla loni v červnu, je dokončen a do kin vstoupí 18. září. Děj Mí...