SRPNOVÉ LASKOMINY NA AXN Aneb krásky, mrtvolky a labužníci
Reklama
Banner

SRPNOVÉ LASKOMINY NA AXN Aneb krásky, mrtvolky a labužníci

Email Tisk

axnTěšte se na srpen, bude plný krásných žen a dívek, výborného jídla a mrtvolek. A že jich bude požehnaně. Těch mrtvolek. Přichází totiž třetí a závěrečná řada gurmánského seriálu Hannibal, ale také Kráska a zvíře, Tělo jako důkaz, Pravěk: Nový svět, a aby se neřeklo, dáme si také romantiku – třeba Bílou královnu.

 

Třetí řada Hannibala je – dle vyjádření producentů – poslední. Tajně doufáme, že tomu tak není, ale co kdyby… raději si Hannibala nenechte ujít.
 
Hon začíná 19. srpna 2015
HANNIBAL – třetí řada

USA, 2013 – 2015
Premiérová 3. řada, 13 dílů

Scénář: Bryan Fuller, Thomas Harris, Steve Lightfoot
Hrají: Mads Mikkelsen, Gillian Anderson. Caroline Dhavernas, Hugh Dancy, Laurence Fishburne, Scott Thompson, Aaron Abrams ad.


Ve třetí řadě temného a napínavého seriálu Hannibal nám děj odhalí osudy těch, jejichž životy visely na vlásku a psychologická hra na kočku a na myš pokračuje.

Překvapivé události ve finále druhé řady přinutily Hannibala (Mads Mikkelsen) k útěku do Evropy.  Za doprovodu své psychiatričky Bedelie Du Maurier (Gillian Anderson) sice předstírá novou totožnost, ale jeho chuť k jídlu se nezměnila.
Will (Hugh Dancy), Jack (Laurence Fishburne) i Alana (Caroline Dhavernas) mají dobrý důvod s Hannibalem skoncovat jednou provždy, ale ve chvíli, kdy se jejich osudy znovu protnou, nabere děsivá hra nečekaný směr.
Jack požádá Willa o pomoc při vyšetřování nového případu.  Pátrání po sériovém vrahovi, který si říká Velký Červený drak, ale přivede Willa k nepříjemnému zjištění týkajícího se jeho dávného protivníka Hannibala.

Od 19. srpna každou středu ve 23:00 na AXN

 
KRÁSKA A ZVÍŘE – 3. Řada
(Beauty and the Beast)
Seriál, sci-fi , romantický
USA, 2012 – 2015 (natáčí se 4. řada)
Hrají: Kristin Kreuk, Jay Ryan, Brian White, Nicole Gale Anderson a další

axn kraksa

 


Jen 2 měsíce po světové premiéře vysílá AXN premiérovou třetí řadu seriálu Kráska a zvíře.

V našem zpracování pohádky Kráska a zvíře je zvíře výtvorem vojenských lékařských experimentů a na světě neexistuje žádný lék, který by ho vyléčil.

Catherine Chandler (Kristin Kreuk) se jako malá dívka stala svědkem dosud nevyřešené vraždy své matky. Sama se měla stát další obětí, ale „něco“ ji zachránilo. Nebyl to člověk a nebylo to ani zvíře.
Až o mnoho let později, kdy je z Catherine úspěšná policistka a řeší odložené případy vražd, se náhodou dozví pravdu. Život ji zachránil pohledný Vincent Keller (Jay Ryan), který měl podle policejních záznamů zemřít před deseti lety. Vincent je ale naživu a ukrývá se před světem a skrývá se tajemství – když se rozzlobí, promění se v monstrum obdařené výjimečnými schopnostmi, které není schopen ovládat. Catherine slíbí, že zachová jeho tajemství za jakékoliv informace o vraždě její matky.

Po událostech druhé řady mohou konečně Vincent a Cat odhalit svou lásku před celým světem. Dostanou sice příležitost žít jako normální pár, otázkou ale je, jestli jejich vztah přežije nástrahy z jejich okolí. Třetí řada se bude více soustředit na rodinu, větší roli totiž dostane Heather Chandler (Nicole Gale Anderson), seznámíme se také se dvěma Catherininými tetami.

Seriál Kráska a zvíře, jehož premiérovou třetí řadu začne vysílat AXN od 7. srpna, patří mezi oblíbené seriály. Svědčí o tom třeba hodnocení na IMDB (7,2 z 10) a několik televizních cen a nominací:
•    Nominace na cenu Saturn Award za nejlepší TV seriál pro mládež (Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films, USA 2013, Best Youth-Oriented Series on Television)
•    Nominace na cenu ASC AWARD za epizodu Tough Love (American Society of Cinematographers, USA 2014)
•    Nominace na Leo Awards 2013 pro režiséra Stevena A. Adelsona (režie)
•    Vítěz v anketě People's Choice Awards, USA 2014 (Nejoblíbenější Sci-fi/Fantasy televizní pořad)
•    Vítěz v anketě People's Choice Awards, USA 2013 (Nový televizní dramatický počin)
•    2 nominace v Teen Choice Awards 2013: nejlepší Fantasy/Sci-fi a nejlepší herečka v televizním Fantasy/sci-fi pořadu (Kristin Kreuk)

Třetí řada od 7. srpna každý pátek ve 21:00 na AXN


 
TĚLO JAKO DŮKAZ
(Body of Proof)

USA, 2011 – 2013
1. řada

Seriál, krimi
Hrají: Dana Delany, Jeri Ryan, Geoffrey Arend

axn telo

 

Doktorka Megan Hunt (Dana Delany) byla vynikající neurochirurgyně, ale svoji slibně rozjetou kariéru ukončila autonehoda. Po tom, co ztratila cit v rukou, se vrhla na dráhu soudní patoložky a stala se nejznámější soudní lékařkou ve Philadelphii.
Přestože je ve svém oboru špičkou, předchází ji reputace obtížné spolupracovnice. Naštěstí ale na její straně stojí také několik jejich fanoušků, mezi něž patří služebně mladší kolegové nebo vyšetřovatel Peter Dunlop (Nicholas Bishop), který toleruje její neortodoxní chování. Ať už je jeho původem nepříjemný rozvod nebo absence společenského života, když dojde na porozumění mrtvým, je doktorka. Megan Hunt osobou na slovo vzatou. Na vztazích s živými ale musí ještě zapracovat.

První řada od 14. srpna každý pátek ve 20.00 na AXN
 
BÍLÁ KRÁLOVNA
(The White Queen)


USA 2013
Seriál, drama, romantický
Režie: James Kent
Námět: Philippa Gregory (román Bílá královna)
Hrají: Aneurin Barnard, Rebecca Ferguson, Amanda Hale, Oscar Kennedy a další

axn bila

 

Desetidílný seriál zachycuje osudy tří žen – Alžběty Woodvillové, Margaret Beaufortové a Anny Beauchampové – během tzv. Války růží.  V roce 1464 je Anglie už devět let ve válce o korunu, na kterou si dělají nárok Yorkové a Lancasteři.

Mladý a krásný Eduard IV. je díky Richardu Nevillovi z Warwicku korunován králem. Když se ale zamiluje a tajně si vezme Alžbětu Woodvillovou, Warwickovy plány na ovládání trůnu se rozpadnou. Královna má na krále velký vliv, ale Warwick se nezastaví před ničím, aby si udržel nad králem kontrolu.

Historickou mini-sérii Bílá královna z roku 2013 uvádí od 29. srpna AXN, každou sobotu v 9:30

KDE NAJDEŠ NĚKOHO, JAKO JSEM JÁ?
(Pretty Girl)

Dvojdílný televizní film
Romantická komedie
Itálie, 2011

Režie: Giorgio Capitani
Hrají: Gabriella Pession, Daniele Pecci, Lisa Gastoni

axn kde

 

Sonia je mladá, krásná a inteligentní dívka. Jejím největším snem je stát se novinářkou. Místo toho se ale zcela neplánovaně ocitá v roli pracovnice eskortní služby. A stejně jako popelka, i Sonia potkává svého prince.

Premiéra dvoudílného italského filmu v sobotu 22. srpna v 11:50, druhý díl v sobotu 29. 8. V 11.50 na AXN White


 
AXN WHITE


PROFIL ZLOČINU (Profilage)

PROFIL ZLOČINU / PROFILAGE, 4. řada, 12 dílů
Krimi, drama
Francie, 2009 –
V hlavních rolích: Odile Vuillemin (Chloé) a Philippe Bas (Rocher)
Dále hrají: Raphaël Ferret (Hyppolite), Vanessa Valence (Fred)

axn profil

 

Chloé Saint-Laurentová je forenzní psycholožka a expertka na profilování nebezpečných kriminálníků. Mezi její tajné zbraně v boji proti zločinu je mimořádná schopnost vcítit se do duše oběti i vraha.
Křehká Chloé si musí u jednotky pařížských kriminalistů, ke kterým je přidělena, vybojovat respekt. Díky svým úspěchům se jí to velmi brzy podaří a postupně se stává důležitou součástí party vyšetřovatelů a z kolegů se stávají přátelé.

Čtvrtá řada od neděle 2. srpna 2015 v 15.00 a 16.00 hodin, vždy 2 epizody za sebou v premiéře na AXN WhiteSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 30

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Klučičí knížky pro začátečníky – Dráček Mráček a Bubáček

altDaniela Krolupperová má tři dcery. Předpokládala bych, že bude psát hlavně holčičí příběhy. Přesto se hlavně v poslední době v její bibliografii víc objevují jako hrdinové kluci. Pro nejmenší čtenáře-začátečníky vydala vloni knížku

Divadlo

Divadlo ABC se roztančí v rytmu argentinského tanga

Drz me pevne miluj me zlehka200Režisér Miroslav Hanuš připravuje v Divadle ABC vlastní adaptaci nejnovějšího románu oblíbeného amerického autora Roberta Fulghuma plnou tance, písní a mo...

Film

Ace Ventura: chlap s gumovým ksichtem

altAce Ventura (1994) je detektiv, který chrání a vyšetřuje zločiny na zvířatech. Jde o dost odlehčené téma, a tak hlavní roli ztvárňuje Jim Carrey, který se v každé scéně ksichtí snad nejlépe ze všech jeho fil...