CattyClairys - kočičí a kabelková vášeň

CattyClairys - kočičí a kabelková vášeň

catty perexJiž zítra můžete na jarním Dyzajn marketu obdivovat a také nakupovat produkty z dílny Kláry Shibalové, která tvoří pod značkou CattyClairys. Kabelky a v poslední době i oděvy jsou inspirovány kočkami, které jsou velkou Klářinou láskou.

 

 

 

Už v době dětství mě velice lákala práce s látkou, která mě až postupem času dovedla k tvorbě mé první kabelky. Jelikož mou velkou vášní jsou kočky, staly se i součástí mého názvu značky CattyClairys.  

catty2

Ráda využívám kombinace různých materiálů, velice mě zaujala například práce se dřevem. Vyřezávám z něj různá ucha a rámečky, které jsou pak součástí kabelky.  

catty

Na kabelky nejčastěji volím bavlněné látky od zahraničních designerů, ale i v textilních materiálech ráda kombinuji koženku, umělé kožešiny, plsť atd..  

catty3

Příroda a zvířata, která mám velice ráda, jsou pro mě vždy inspirací ke vzniku nového výrobku. Ovšem první krůčky při výrobě vždy začínají u papíru s tužkou a teprve až po několika nákresech následuje samotná realizace.

catty4

V současné době se zaměřuji i na oděvní módu, kde též ráda využívám látky s pestrými vzory.

www.fler.cz/clairys
www.cckabelky.cz

Seriál o účastnících zítřejšího, březnového Dyzajn marketu tímto dílem končí, ale jistě pro vás připravíme další články před vypuknutím Dyzajn marketu letního. A protože úžasně šikovných kreativních tvůrců se této akce účastní spousta, máme se jistě na co těšit! 

DM catty

www.dyzajnmarket.comNejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Premiéry nepatří mezi mé oblíbené dny, říká herečka Jaroslava Tihelková

jarka tihelkova 200Komediální i charakterní herečka, která má navíc muzikální talent, což dokázala třeba v titulní roli dnes už legendárního muzikálu Hello, Dolly! - Tak nějak lze jen velice stručně charakterizovat Jaroslavu Tihelkovou, dlouholeto...

Hledat


Literatura

Knihy jsou nesmrtelné aneb Anne Holtová: Smrt démona

dem 200V nakladatelství Jota vyšel napínavý detektivní příběh Smrt démona od norské autorky Anne Holtové, která knihu vydala už roku 1995. Podařilo se i po letech zachovat aktuálnost a akutnost vyprávění?

...

Divadlo

Studio Hrdinů uvede Kafkovu Zprávu pro Akademii

opice perexTřetí premiérou aktuální divadelní sezóny se ve Studiu Hrdinů stane adaptace povídky Franze Kafky Zpráva pro Akademii v režii jedné z kmenových režisérek této scény, Kathariny Schmitt. Knižní předlohu, která byla prvně vydána ...

Film

Vyšla další kniha o Vladimíru Menšíkovi

mensi200O Vladimíru Menšíkovi jsme si mohli přečíst řadu knížek - jak ty drbavé, tak s menšími či většími ambicemi. Nyní k  nim přistupuje tlustý, téměř sedmisetstránkový spis Lumíra Holčáka VLADIMÍR MENŠÍK A JEHO FILMY. Autor se rozhodl pro nezvyklý postup: v c...