Jedinečný huslista Marco Rajt opäť boduje! Natočil letný videoklip, ktorým ohuruje svet! Skladba Waiting for Love je v jeho podaní fenomenálna.

Jedinečný huslista Marco Rajt opäť boduje! Natočil letný videoklip, ktorým ohuruje svet! Skladba Waiting for Love je v jeho podaní fenomenálna.

marco200Marco Rajt, známy huslista, na ktorého môže byť hrdé celé Slovensko opäť prekvapil. Natočil letný videoklip na skladbu Waiting for Love /Čakanie na lásku/ a opätovne dokazuje svoju genialitu. Tento krát sa rozhodol pre videoklip s filmovou podstatou a rozhodne urobil dobre!

 

 

Po nedávnej Búrke od Vivaldiho, ktorú prerobil do svojho unikátneho štýlu, moderný huslista Marco Rajt znova dvíha vlastnú latku a rozhodol sa natočiť videoklip na skladbu Waiting for Love od Aviciiho.

„Táto skladba je jedna z mojich obľúbených. Je melodická, rytmická, vyžaruje z nej pravá radosť a dobrá nálada a hlavne v sebe nesie krásne posolstvo. V origináli sa spieva o tom, že človek bol sklamaný z lásky a napriek tomu na ňu stále čaká. Sám som si prešiel ťažkým sklamaním v láske, ale tiež som sa nevzdal a verím, že láska si nájde každého z nás.“ – priznáva sa Marco Rajt.

marco2

Po jednoduchších, ale zato veľmi úspešných videoklipoch sa virtuóz Marco Rajt rozhodol pre prvý videoklip s filmovou podstatou a zvládol ho doslova úžasne!

„Tento klip bol určite najnáročnejší aký som zatiaľ natočil, jeho tvorba bola závislá na mnohých faktoroch, ale mám skvelý tím, takže sme to zvládli pomerne rýchlo a s nadhľadom. Keď človek robí niečo, čo ho napĺňa a je obkolesený pozitívnymi ľuďmi, jeho práca sa mení na hobby a má z nej radosť.“ – vraví Marco Rajt.

Skladba Waiting for Love, ktorú dal Marco Rajt na svoj album „Master of Violin“ ako bonusovú, má pre neho špeciálny význam a chce ňou do sveta priniesť kúsok svojho posolstva.

„V dnešnej materiálnej dobe je väčšina vzťahov veľmi krehká. Pozeráme hlavne na seba, stále sa niekam naháňame, väčšinou sami nevieme kam. Človek musí občas vypnúť, nájsť si čas na seba a svojich najbližších. Láska a úcta je to, čo nás robí ľuďmi a na to by sme mali všetci pamätať.“ - uzatvára Marco Rajt.

marco3

Waiting for Love v perfektom spracovaní husľového génia Marca Rajta a jeho a štýlový videoklip.

Slovenský huslista Marco Rajt pochádza z hudobníckej rodiny. Jeho otec vyučoval viacero hudobných nástrojov a k hudbe ho viedol od útleho detstva. Už ako malý vykazoval výnimočný talent. 8-ročný zvládal náročné skladby ako napríklad Korsakovov Let čmeliaka a podobne. Neskôr síce pri husliach zostal, no vybral si iný hudobný žáner. Vyštudoval žilinské konzervatórium. Debutoval albumom „Pop-Rock-Classic“. Jeho druhým sólovým projektom je album „Master of Violin“. Viac informácií o aktivitách Marca Rajta nájdete na facebooku.

marco1Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa


Chat s osobností

Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 28

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Malířka a počítačový genius

mal 200Příběh dvou lidí, kteří nedokázali žít spolu, ale ani bez sebe i když každý z jiného důvodu, na který po letech jedna strana hledá odpověď i po smrti toho druhého.

...

Divadlo

V Divadle Bez zábradlí budou vystavovat obrazy vynikajících výtvarníků a animátorů

bez zabradli 200Bratři v triku, Rákosníček nebo Krteček. Postavičky, které zná asi každý z nás od raného dětství. Většina jejich autorů už není mezi námi, ale má své pokračovatele. Výtvarníky, jejichž osudem se stal kreslený film. Tato krásná díla může...

Film

Bizarní hříčka Davida Cronenberga jménem Cosmopolis

comopolis pattinsonDavid Cronenberg (Moucha, Dějiny násilí, Východní přísliby) patří k jedněm z nejzajímavějších režisérů současnosti. Robert Pattinson (Twilight sága) naopak k těm nejvysmívanějším hercům z aktu...