Holiday World 2016 - pestrá nabídka novinek z tuzemska i ze zahraničí
Banner

Holiday World 2016 - pestrá nabídka novinek z tuzemska i ze zahraničí

Email Tisk

cesto200Právě skončený 25. ročník veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD se konal koncem února v Praze. Nechybělo mnoho novinek a zajímavostí z tuzemska i ze zahraničí. Pestrý doprovodný program představil zajímavé nabídky dovolených a zájezdů, přehlídku cestovatelských filmů, autogramiády a výstavy cestovatelských fotografií.

 

 


Jižní Morava představila bohatou turistickou nabídku regionu. Pro milovníky vína byla nachystaná nabídka z deseti moravských vinařství, včetně Národního vinařského centra ve Valticích.          

cesto987

Také východní Čechy prezentovaly největší turistické atraktivity regionu. Jižní Čechy představily projekt Jižní Čechy olympijské 2016.

cesto2

 

Pro Příbram je rok 2016 rokem oslav 800 let od první písemné zmínky. Po téměř 90 letech se pro turisty znovu otvírají Brdy; barokní skvost Svatá Hora přivítá návštěvníky v kompletně zrekonstruované podobě.

         cesto8

Také ZOO Dvůr Králové plánuje na rok 2016 velké novinky. Po dlouhých letech se do zahrady vrátí hroši. Letos proběhnou v zahradě oslavy 70. výročí založení ZOO Dvůr Králové. Tajuplná ČÍNA, nejlidnatější země s bohatou a dlouholetou historií, se letos stala čestným hostem jubilejního 25. veletrhu.                                                                                                                                      

Veletrh v číslech                                                                                              

Veletrh HOLIDAY WORLD patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější a nejprestižnější událost cestovního ruchu ve střední Evropě. cesto98Počet vystavovatelů letos dosáhl čísla 652 ze 62 zastoupených zemí. Celková výstavní plocha letos dosáhla 18800 m2.

ilustrační foto autor, www.incheba.cz


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

RENÁTA LUCKOVÁ


redaktorka

    je fotografka, novinářka, moderátorka a koučka. V autorské dvojici s Pavlem Veselým organizovali a moderovali mnoho akcí. Vedla rozhovory s různými významnými osobnostmi – podnikateli, manažery, politiky, diplomaty, s lidmi z kultury a dalšími. Její fotografie a texty byly publikovány např. v Katolickém týdeníku, na webových stránkách Arcibiskupství pražského, Historická šlechta, Svět úspěšných, v kulturní a hospodářské revue Fragmenty, v časopise Naše rodina, v tiskové agentuře MediapressServis, v časopise Policista, Český bratr, Překvapení aj. Absolventka VŠE a UK. Má zkušenosti v oblasti PR, reklamy a marketingu, ale i v oblasti  firemních financí, personálního řízení a andragogiky.

    Spolu s Pavlem Veselým jsou autoři knihy "Setkání s Dominikem kardinálem Dukou OP", která vyšla k jeho 70-tým narozeninám, kde publikovala i své fotografie.

Toulavka

Anketa

Počasí v ČR


Partneři

Hledat

Mimísek 39

Čtěte také...

Zámek Červená Lhota vrátí pokojům původní podobu

cervena lhota200Zámek Červená Lhota na Jidřichohradecku získá původní podobu interiérů. 15 pokojů v prvním patře zaplní nábytek, obrazy či livreje služebnictva. Návštěvníci tak od dubna uvidí, jak prostory vypadaly kolem roku 1920, kdy v něm žila posled...

Z archivu...

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Radši nekoukat/ Beletrie pro dospělé

radsi 200Pro mě je Motto už dávno symbolem pohody a odpočinku. Hlavně proto, že každá kniha je plná příběhů, u kterých si opravdu odpočinu. A proto jsem už dopředu věděla, že tahle knížka formátu „tak akorát do kabelky“ nazvaná Radši nekoukat mě jistojistě ...

Divadlo

O čem se Jankovi Ledeckému v noci zdá?

3 Othello a Desdemona IMG 3643Muzikál IAGO je tu! Divadlo Hybernia odstartovalo letošní sezonu slavnou tragédií Williama Shakespeara Othello, vyprávěnou z pohledu z...

Film

Hra na hraně – kvantitu nebo kvalitu?

200filmUž týden se prohání po našich kinech novinka režiséra Brada Furmana (Obhájce) se zpěvákem, hercem Justinem Timberlakem a budoucím netopýřím mužem, Benem Affleckem.

...