Holiday World 2016 - pestrá nabídka novinek z tuzemska i ze zahraničí
Reklama
Banner

Holiday World 2016 - pestrá nabídka novinek z tuzemska i ze zahraničí

Email Tisk

cesto200Právě skončený 25. ročník veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD se konal koncem února v Praze. Nechybělo mnoho novinek a zajímavostí z tuzemska i ze zahraničí. Pestrý doprovodný program představil zajímavé nabídky dovolených a zájezdů, přehlídku cestovatelských filmů, autogramiády a výstavy cestovatelských fotografií.

 

 


Jižní Morava představila bohatou turistickou nabídku regionu. Pro milovníky vína byla nachystaná nabídka z deseti moravských vinařství, včetně Národního vinařského centra ve Valticích.          

cesto987

Také východní Čechy prezentovaly největší turistické atraktivity regionu. Jižní Čechy představily projekt Jižní Čechy olympijské 2016.

cesto2

 

Pro Příbram je rok 2016 rokem oslav 800 let od první písemné zmínky. Po téměř 90 letech se pro turisty znovu otvírají Brdy; barokní skvost Svatá Hora přivítá návštěvníky v kompletně zrekonstruované podobě.

         cesto8

Také ZOO Dvůr Králové plánuje na rok 2016 velké novinky. Po dlouhých letech se do zahrady vrátí hroši. Letos proběhnou v zahradě oslavy 70. výročí založení ZOO Dvůr Králové. Tajuplná ČÍNA, nejlidnatější země s bohatou a dlouholetou historií, se letos stala čestným hostem jubilejního 25. veletrhu.                                                                                                                                      

Veletrh v číslech                                                                                              

Veletrh HOLIDAY WORLD patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější a nejprestižnější událost cestovního ruchu ve střední Evropě. cesto98Počet vystavovatelů letos dosáhl čísla 652 ze 62 zastoupených zemí. Celková výstavní plocha letos dosáhla 18800 m2.

ilustrační foto autor, www.incheba.cz


 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

KATEŘINA HAJŇUKOVÁ


redaktorka a editorka

    Narodila se koncem března 2000, je tedy znamení berana a jak říká, zcela odpovídá její tvrdohlavosti. Pochází z Karlových Varů, které moc ráda a v současnosti je studentkou čtyřletého gymnázia.

    S K21 spolupracuje od začátku července a říká, že je za to neskutečně ráda. "Editace mi otevřela nový svět, který pro mně mnoho znamená a dává mi mnoho možností."

    Mezi koníčky Kačka řadí poslouchání hudby, čtení, psaní různých příběhů, hraní na keyboard, jízdu na skateboardu a trávení času se svými přáteli. "Dalo by se říct, že mým velkým koníčkem je barvení vlasů. D§vod? Už čtyři roky si barvím své hnědé vlasy částečně na modro a nikdy bych svoje modro-hnědé vlasy nevyměnila."

    Mimo studia a editace se věnuje svému blogu. Blogerkou je už asi sedm let, při čemž svůj dosavadní blog má čtyři roky. Ve škole ji nejvíc baví psychologie, český jazyk a angličtina.

    "Ze všeho nejdůležitější je pro mě moje rodina, která mě vždy drží nad vodou. Motta a citáty jsou moje doména. Už jako malá jsem si sepisovala a opisovala motta z internetu nebo ráda prohledávala mamčiny sešity s citáty. Můj nejoblíbenější pochází od zpěváka Andyho Biersacka, který má skupinu Black Veil Brides, kterou miluji: "Každý na světě má sny. Drž je blízko svého srdce a nikdy nepouštěj..."

Toulavka

Anketa

Počasí v ČR


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 30

Čtěte také...

Chrastecká barokní vodárenská věž se proměnila ve věž vyhlídkovou

chrastecka vodarenska vezPřed několika dny byla v Chrasti u Chrudimě, po rozsáhlé rekonstrukci, veřejnosti zpřístupněna unikátní technická památka ze 17.století - barokní vodárenská věž, která po  mnoho desetiletí bez využit...

Z archivu...

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Chrám plný květů: poezie čistá a hravá jako potůček vinoucí se mechem

altV češtině doposud největší výběr toho nejlepšího z japonského národního pokladu - poezie haiku – přineslo na sklonku loňského roku na pulty knihkupců malé, nezávislé a nekomerční nakladatelství DharmaGaia ve spolupráci s Če...

Divadlo

Jan Hrušínský oslaví narozeniny na Jezerce 320. reprízou komedie Zahraj to znovu, Same

Hrusinsky perexSvé 62. narozeniny oslaví 9. června na nuselské scéně herec Jan Hrušínský v komedii Woodyho Allena Zahraj to znovu, Same. Ta je díky originálnímu pojetí, ironickému humoru a situačním gagům jedním z nejoblíbenějších titulů Divadla Na Jeze...

Film

ŽIVOT JE ŽIVOT

vetch 200Ondřej Vetchý a Simona Stašová jako manželský pár řeší v komedii Život je život milostné a životní eskapády svých tří dcer, ale především svoje vlastní. Za snímkem stojí autoři úspěšné veselohry Láska je láska, oproti „Lásce“ ale „Život“ slibuje více ...