PO STOPÁCH DANA BROWNA
Banner

PO STOPÁCH DANA BROWNA

Email Tisk

Máte rádi Dana Browna? Nevyšla Vám zrovna dovolená a trávíte léto v Praze, nebo v Brně? Tympanum pro Vás připravilo opravdovou lahůdku!V letní etapové hře Po stopách Dana Browna můžete vyhrát některou z audioknih s autorovým podpisem a zažít dobrodružství v ulicích vlastního města. Přidejte se k nám. Začali jsme v pondělí 4. srpna!

Jak budeme hrát?

V průběhu čtyř týdnů budou soutěžící postupně hledat ukryté části tajenky na tajemných koutech Prahy nebo Brna. Indicie k jednotlivým skrýším budou každé pondělí uveřejňovány na této stránce a na Facebooku Tympana. Hra probíhá individuálně - každý soutěžící může skrýš vyhledat kdykoli v průběhu hry. Po sesbírání všech částí tajenky a rozluštění závěrečné šifry Vás čeká poslední výprava za neznámým cílem.
Objevte v sobě dobrodruha! V základech každého města dřímá tajemství...

Co je ve hře?

Ti, kteří úspěšně projdou všemi místy až do cíle, mohou získat některou z audioknih Dana Browna s autorovým podpisemnebo jiné audioknihy s podpisy našich herců. Hra Po stopách Dana Browna ale soutěžící odměňuje také v průběhu. V každé ze skrýší na Vás čekají další speciální slevy na naše audioknihy.

Kdy začínáme?

Právě jsme začali. :) Indicie k první skrýši byly vyhlášeny v pondělí 4. srpna. Hra probíhá až do závěrečného finále v týdnu od 1. do 7. září.

Jak se mohu zapojit?

Stačí sledovat naši Facebookovou stránku, nebo se zapsat k odběru našeho newsletteru.
Přidat se můžete i po zahájení hry. Informace pro soutěžící budou pravidelně aktualizovány zde

Desatero pro soutěžící

1. Hra probíhá nezávisle v Praze a v Brně. Jednotlivé skrýše budou zveřejňovány po týdnu. Na cestu ke každé z nich máte tedy čas od pondělí do neděle, než bude zveřejněna skrýš následující.

2. Nejdůležitější součásti každé schránky je část písmenného kódu, který potřebujete postupně sesbírat na všech stanovištích. Písmena kódu si ze schránek opište přesně v daném pořadí, v jakém byla uvedena, a respektujte také postupné pořadí schránek. Vše budete potřebovat v závěru hry.

3. Z nalezených schránek, prosíme, NIKDY NIC NEODNÁŠEJTE. Znemožnili byste tak hru ostatním soutěžícím. Schránku se vždy snažte uložit zpět tak, jak byla ukryta.

4. Jak vyplývá z předchozího, budeme rádi, když si na pátrání s sebou vezmete papír a tužku.

5. Součástí každé schránky je také slevový kód na jednu z Brownovych audioknih jako odměna všem úspěšným nálezcům.

6. Po nalezení schránky se nezapomeňte zapsat celým jménem na náš zápisový arch, abychom věděli, že jste u nás byli. ;) Pokud všechny schránky navštívíte rychle a včas, můžete se dočkat vedlejšího ocenění pro Nejlepšího stopaře.

7. Pokud vám hra časově nevychází, schránky můžete navštívit i později, třebas všechny v jednom závěrečném týdnu. Nijak vám to nezabrání v cestě do cíle, z ceny pro Nejlepšího stopaře budete však vyřazeni. Nedoporučujeme ale nechávat vše na poslední chvíli!

8. Hlavní tři ceny v soutěži získají ti, kteří projdou všemi skrýšemi, rozluští závěrečnou tajenku a nejrychleji potom dorazí do cíle. Obsah jednotlivých cen bude po zahájení hry zveřejněn na webu www.tympanum.cz. Vyhlášení vítězů proběhne tamtéž v týdnu od 8. září.

9. Naše facebookova stránka facebook.com/audioknihy je v průběhu hry i po ní dokořán otevřená všem Vašim komentářům, otázkám i zážitkům. Prosime jen, abyste mysleli na ostatní a neodtajnovali nic z umístění, vzhledu a obsahu jednotlivých schránek.

10. Nenašli jste naši schránku a jste přesvědčeni, že na místě měla být? Našli jste ji prázdnou, poškozenou, nebo s plným zápisovým archem? Budeme rádi, když nám o podobných nedostatcích napíšete na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , abychom vše mohli napravit.

1. týden - Najděte Ztracený symbol v ulicích města!

tympanum 1

tympanum 2

Hodně štěstí a krásný zážitek ze hry přeje Tympanum

Více informací: www.tympanum.cz facebook.com/audioknihySouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Ředitel festivalu Voda, moře, oceány Jindra Soukal: celoroční práce se na konci tváří jako příjemně a bezproblémově běžící festival

TVMO Soukal perexakže jsem se opět ocitla v takovém středu vesmíru, vždyť to se přece o Bali říká, ne? Ale nebojte, nesedla jsem do letadla a nedala jsem se opět na tu děsivou dvoudenní cestu s cílem Denpasarského leti...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Zádušní mše za hraběnku

zadus200Jiří Holub, je autorem další, ne příliš silné knihy menšího formátu, která mi přišla domů v obálce i s věnováním od autora samotného. Jiří není v literárním světě ani trochu neznámým elementem.

...

Divadlo

55 let Laterny magiky v Praze

later 200Historie Laterny magiky se začala psát na světové výstavě Expo 58 v Bruselu, kdy se z nápadu režiséra Alfréda Radoka a scénografa Josefa Svobody zrodil nový divadelní fenomén. Svou stálou scénu ovšem získala až rok poté: 9. května 1959 v Praze v p...

Film

MFF Jeden svět míří do Zlína, už víte co vás čeká?

jeden svet 200Zlínští milovníci dokumentárních filmů, pozor! Mezinárodní festival dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět bude již brzy ve Zlíně. Festival proběhne v kulturním institutu Alternativa od 4. do 6. dubna a ponese se v duchu tématu – ...