Tata Bojs a Dan Bárta pro dobrou věc – festival Motol Motolice již tuto sobotu v Praze
Banner

Tata Bojs a Dan Bárta pro dobrou věc – festival Motol Motolice již tuto sobotu v Praze

Email Tisk

motol motolice perexOsmý ročník hudebního festivalu Motol Motolice, který shromažďuje finance pro nadaci Národ dětem na projekt 1 000 statečných, bude doslova nabitý hudebními hvězdami a atraktivním doprovodným programem. Jarní festival se již tradičně koná v prostorách pražského Břevnovského kláštera a výtěžek pomáhá dětem hospitalizovaným na Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol. Letošní Motolice proběhne v sobotu 26. dubna a hlavními hvězdami budou Tata Bojs a Dan Bárta s Illustratosphere. Bohatý program začíná již v 15:00 hodin a v příjemné atmosféře nabídne dostatek zábavy dospělým i dětem. Vstupné je takřka symbolické - 220 Kč v předprodeji a 290 Kč přímo na místě.

 

Boj proti zákeřné nemoci

Festival Motol Motolice se každoročně koná díky společnému úsilí dobrovolníků, sponzorů, hudebníků a příznivců, kteří chtějí přispět ke zkvalitnění léčby dětské leukémie a nádorů. Celý výtěžek ze vstupného je proto po skončení akce předán nadaci Národ dětem (http://www.naroddetem.cz/), konkrétně projektu www.1000statecnych.cz. Během předchozích ročníků bylo pro nadaci "Národ dětem" vybráno
více než milion korun.

Užijte si skvělou muziku

Hlavním bodem programu Motol Motolice je již tradičně vystoupení vynikajícího Dana Bárty & Illustratosphere, kterého se návštěvníci festivalu dočkají v čase 20:20 hod.
Dan Bárta je výraznou osobností české hudební scény a jeho koncerty s Illustratosphere nabízí vždy originální a intenzivní hudební zážitek. Skupina vynikajících muzikantů vystupuje na Motolici již od jejího druhého ročníku a vytrvale tak podporuje nadaci a celý projekt.


Dalším velkým lákadlem bude akustický koncert kultovních Tata Bojs, kteří zahrají od 18:00 hodin ve složení Marek Huňát alias Mardoša, Milan Cais, Dušan Neuwerth, Vláďa Bár a Jiří Hradil. Tata Bojs není třeba dlouze představovat, jejich chytlavou a inteligentní alternativu s tanečními prvky zná snad každý. Hrají již od roku 1988 a nejpozději od vydání alba Futuretro v roce 2000 mají svou jasnou pozici na špičce české hudební scény.
Jejich akustické koncerty mají novou a neopakovatelnou atmosféru. V kouzelných kulisách Břevnovského kláštera jim to bude znít prostě krásně.

Hudební program festivalu zahájí ovšem již v 15:30 instrumentální Sunflower Caravan, kteří jsou doslova nabití energií a originalitou. Něco takového se jinak v Čechách moc nevidí. Směsice různých žánrů, do jejichž provedení dávají zkrátka všechno, a bez zpěváka se velmi dobře obejdou. Přijďte včas, ať vám neunikne ani minuta tohoto talentovaného hudebního tria.

Pro děti…a pro všechny

Po celou dobu akce si mohou návštěvníci pořídit krásné fotografie ve Smileboxu, což je digitální přístroj na pořizování autoportrétů, které zdokumentují jakoukoliv ptákovinu, kterou se rozhodnete sami nebo s přáteli provést. Na občanku si takový obrázek nedáte, ale skoro jistě si ho vystavíte doma! Takže přijďte, zašklebte se a odneste si domů krásnou vzpomínku na fantastickou jarní akci :-)

Během akce si můžete také zapůjčit kolo a soutěžit o 50x cykloservis v hodnotě 890 Kč.

Chybět nebude ani skákací hrad ERA, který je každoročně zdrojem zábavy a objektem lítých bojů dětí všech věkových kategorií.

Akci budou moderovat Petr Horký a Veronika Koloušková

Ať už si vyberete jakoukoliv část programu, určitě se skvěle pobavíte a na dobrý pocit ze skvělé atmosféry, která zde tradičně panuje. Zapište si do diáře datum 26. dubna a přijďte se pobavit a podpořit dobrou věc.
Pokud nemáte čas přijít, nadaci Národ dětem můžete podpořit také finančním příspěvkem na účet číslo 478502093/0300. Děkujeme vám!

motol motolice


Praktické informace:

Program:
15:30 Sunflower Caravan
18:00 Tata Bojs
20:20 Dan Bárta & Illustratosphere

Vstupenky: předprodej v síti TicketStream, v kancelářích CK Čedok a Firou Tour a v knihkupectvích Kanzelsberger. Na tuto akci můžete zakoupit také tzv. e-tickets, které si po zaplacení můžete ihned vytisknout, nebo vyzvednout v některém z prodejních míst.

Cena vstupenek:

V předprodeji 220 Kč (200 Kč ve prospěch Nadace, 20 Kč poplatek Ticket Stream), na místě 290 Kč (290 Kč ve prospěch Nadace).

Bankomat: po celou dobu konání akce bude návštěvníkům k dispozici mobilní bankomat Nejnovější články:
Starší články:

 
Hledáme do týmu...

PřihlášeníAnketa


Partneři

Hledat


Literatura

Jakubiskovo živé stříbro imaginace

jakubisko Zive stribro 200Na konci dubna oslavil režisér Juraj Jakubisko, kdysi jeden z nejmladších aktérů československé nové vlny, pětasedmdesátiny. Česká televize k tomu nachystala sérii jeho filmů a sám Jakubisko<...

Divadlo

Královna duchů rakouské nobelistky Elfriede Jelinek poprvé na českém jevišti

fb perexStudio Rote a A studio Rubín připravují na 27. leden 2018 uvedení hry Královna duchů. Text rakouské spisovatelky a nositelky Nobelovy ceny Elfriede Jelinek bude v Česku uveden úplně poprvé. Herečky Gabriela Míčová a Lucie Roznětíns...

Film

Twilight sága: Rozbřesk – 2. část: Dívejme se do očí zpříma

twilight saga rozbreskVe čtvrtek 15. listopadu 2012 byl uveden do 11 českých multikin nový americký film Twilight sága: Rozbřesk (2. část). V této (druhé) závěrečné části světoznámé upírské ságy (prý) už naposl...