Republic of Two – křest nového alba Silent disco a nový videoklip ke skladbě Cold Hands, Warm Heart
Banner

Republic of Two – křest nového alba Silent disco a nový videoklip ke skladbě Cold Hands, Warm Heart

Email Tisk

SilentDisco perexRepublic of Two vydali 11. dubna své třetí studiové album s názvem Silent Disco, které pokřtí v pátek 25.4. v pražském divadle Archa. Speciálním hostem koncertního křtu bude Adrian T. Bell."Na křest už se moc těšíme. Tím spíš, že je v divadle Archa, což je jeden z nejkrásnějších prostorů tohoto typu v Praze a vždycky jsme si tam přáli hrát. Chystáme zajímavě řešené pódium a projekce, ale hlavně budeme úplně poprvé hrát nové skladby a to s novou bubenicí Lenkou Dundrovou (Never Sol)", říká Mikoláš Růžička.

republic 9 foto by Kura Bez Nohy

Republic of Two, foto: Kura bez nohy

Nyní představují Republic of Two nový videoklip ke skladbě Cold Hands, Warm Heart.

Kapela i nadále pokračuje s konceptem natáčení videoklipů na skladby z alba Silent Disco z různých cizích zemí. Po norském Lingöru přichází na řadu Kamerun.

Videoklip ke skladbě Cold Hands, Warm Heart natočil Martin Mikeš, Michal Gálik a Jan Mastník z občanského sdružení Kedjom-Keku pod režisérskou taktovkou Jiřího Buriana a Mikoláše Růžičky. K-K se společně s partou mladých lidí rozhodli zachránit horský mlžný les na kamerunském severozápadě. Učí nejen dospělé farmáře jak hospodařit s půdou, ale předloni na vrcholcích hor Bamenda Highlands postavili vlastníma rukama školu pro tamní děti, které tím dostaly poprvé možnost usednout do školních lavic.

Na videoklip Cold Hands, Warm Heart se podívejte zde: 

Vznik videoklipu komentuje Jiří Burian těmito slovy:
„Mám velkou radost ze spolupráce s lidmi z nadace Kedjom-Keku, z toho jak klip dopadl i z celého konceptu série videoklipů z různých zemí světa. Je zajímavé, že zatím co my tady řešíme banální problémy a žijeme si v přepychu, v Kamerunu jsou lidé, kteří mají daleko důležitější a významnější věci na práci, ať už je to je stavba školek,výuka dětí nebo sázení stromů v pralesech, které pomalu mizí. Jsme velice rádi, že jsme mohli s naší hudbou být součástí něčeho tak významného“.

videoklip Cold Hands, Warm Heart
režie : Republic of Two, Martin Mikeš
d.o.p : Martin Mikeš, Michal Gálik a Jan Mastník
střih : Tomáš Bláha a Republic of Two
produkce : Martin Mikeš a Republic of Two

SilentDisco

Republic of Two – rozpis celého turné:

23.4. - Plzeň, klub Anděl
24.4. - České Budějovice, klub Horká vana
25.4. - Praha, divadlo Archa - křest
16.5. - Valašské Meziříčí, Muzejní noc
17.5. - Uherské Hradiště, klub Mír
22.5. - Praha, Betlémská kaple, charitativní koncert pro sluneční školu Surya
28.5. - Karlovy Vary, klub Paderewski
29.5. – Tábor, divadlo Oskara Nedbala
30.5. - Brno, Kafe Trojka
4.6. - Praha, kafe Neustadt

http://kedjom-keku.com/ 
https://www.facebook.com/republicoftwo 

( 0 hlasů )Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

RENÁTA LUCKOVÁ


redaktorka

    je fotografka, novinářka, moderátorka a koučka. V autorské dvojici s Pavlem Veselým organizovali a moderovali mnoho akcí. Vedla rozhovory s různými významnými osobnostmi – podnikateli, manažery, politiky, diplomaty, s lidmi z kultury a dalšími. Její fotografie a texty byly publikovány např. v Katolickém týdeníku, na webových stránkách Arcibiskupství pražského, Historická šlechta, Svět úspěšných, v kulturní a hospodářské revue Fragmenty, v časopise Naše rodina, v tiskové agentuře MediapressServis, v časopise Policista, Český bratr, Překvapení aj. Absolventka VŠE a UK. Má zkušenosti v oblasti PR, reklamy a marketingu, ale i v oblasti  firemních financí, personálního řízení a andragogiky.

    Spolu s Pavlem Veselým jsou autoři knihy "Setkání s Dominikem kardinálem Dukou OP", která vyšla k jeho 70-tým narozeninám, kde publikovala i své fotografie.

Toulavka

Anketa


Partneři

Hledat

Mimísek 38

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Nina a její lásky.

Nina 200Kniha Petry Braunové Nina, kterou v tomto roce vydalo nakladatelství Grada, má podtitul životní příběh Niny Divíškové a seznamuje čtenáře s životními peripetiemi známé divadelní a televizní herečky a...

Divadlo

Nemusí to znamenat nic, ale mohlo by!
ImageKlidné vody vyšetřovací stanice rozčeří krátký telefonát oznamující záhadnou vraždu u Betlémáku. Parta z kriminálky Aneňák jde do akce! Divadlo Na zábradlí uvedlo poblázněnou krimi-komedii autora Egona Tobiáše...

Film

Babovřesky vypráví o etapě české historie

babovresky 1Snímek Babovřesky (2013) je filmem populárního českého režiséra Zdeňka Trošky. Ten, tak jako vždycky, vsadil nejenom na osvědčené postupy a situace, ale zároveň i na trochu toho zajímavého podtextu. Lidé jsou...