Miroslav Etzler a Nela Boudová pomohli handicapovaným sportovcům
Banner

Miroslav Etzler a Nela Boudová pomohli handicapovaným sportovcům

Email Tisk

V sobotu 5. října se v Divadle Palace konala benefiční generálka hry HESLO MORÁLKA, ve které excelují Miroslav Etzler a Nela Boudová. Diváci v sále živě reagovali téměř při každé replice a doslova tak „nabíjeli“ herce na jevišti. Ti na konci představení předali zástupcům Občanského sdružení Elite Handicap Sport, které podporuje nadějné atlety, výtěžek z této akce.

Generálka tak dopadla doslova na jedničku s hvězdičkou a všichni ti, kteří přišli večer do divadla, si odnášeli kulturní zážitek spolu s příjemným pocitem, že pomohli dobré věci.

„Jsem opravdu velmi rád, že jsme právě tímto představením pomohli handicapovaným atletům Občanského sdružení Elite Handicap Sport, kteří to jako sportovci nemají jednoduché. Moc si také vážím všech, kteří do toho šli spolu s námi a zakoupením vstupenky na tuto generálku podpořili správnou věc,“ podělil se o své zážitky představitel hlavní role Diderota Miroslav Etzler.

Benefice

Nadčasová komedie HESLO MORÁLKA z pera současného francouzského spisovatele Érica Emmanuela Schmitta v hlavních rolích s Miroslavem Etzlerem a Nelou Boudovou bude mít svou premiéru v Divadle Palace 17. října a ačkoli je zasazena do dob minulých, přesto je její poselství v těchto dnech více než aktuální....

Premiéra 17. 10. 2013

Hrají:
Denis Diderot, filozof: Miroslav Etzler
Diderotova manželka: Antoinetta Kateřina Pindejová
Dorothea Therboucheová, malířka: Nela Boudová
Diderotova dcera Angelika: Ivana Stejskalová
Diderotův sekretář: Václav Šanda nebo Josef Vaverka
Mladá Holbachová: Michaela Sejnová

Režie: Petr Slavík

Překlad: Matylda a Michal Lázňovských
Kostýmní výtvarnice: Simona Jetmarová
Výroba kostýmů: Miroslav Král
Návrh dekorací: Vladimír Hruška

Foto: Lucia ŠachlováSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Přihlášení

K21 se představuje

LUKÁŠ LOUŽECKÝ


šéfredaktor

    32 let, ve znamení Štír. Je z Prahy a zaměstnán prozatím v Datartu na Službách zákazníkům. V rámci své amatérské žurnalistické kariéry má za sebou psaní a fotografování pro několik webů – zejména hudebních a literárních. Namátkou zmíníme ireport.cz, vaseliteratura.cz nebo cbdb.cz. Na šéfredaktorskou pozici nastoupil počátkem roku 2018 a doufá, že tento web povede k ještě větším úspěchům, než má prozatím za sebou.

    Pro Kulturu 21 píše již několik let. “Na práci pro Kulturu 21 mě baví především to, že je tento web tak všestranný. Můžu psát o knížkách, výstavách i třeba hudbě. Navíc je v něm přátelské prostředí."

    Ve volném čase se vedle psaní a fotografování věnuje zejména své rodině – manželce a téměř tříletému synovi. Je téměř abstinent, ale občas si dá skleničku vína. Odnaučený kuřák se závislostí na brambůrkách.

    Životní motto:

    Užívej života než ti uteče.

Toulavka

Anketa


Banner

Partneři

Hledat

Mimísek 32

Nové komentáře

Facebook

Twitter


Literatura

Epický příběh Nory Robertsové - Veřejná tajemství

verejna tajemstvi200V listopadu nám nakladatelství Motto vydalo další knihu populární autorky pro ženy Nory Robertsové, Veřejná tajemství. Kniha je popsána jako „romantická rocková pohádka s detektivní zápletkou“ a takový popis na ni rozhodně sedí....

Divadlo

Burani slavnostně otevřeli novou divadelní sezonu

VýstřižekDivadlo BURAN TEATR je už hodně let součás...

Film

„Když se pořád snažíš udržet na správné cestě, je příjemné si dát pauzu.“

ten koho se bojis200Ani první listopadový čtvrtek se neobešel bez severského filmu, který promítal Skandinávský dům. Zájemci o notnou dávku dramatu nesměli chybět v Komorním kině Evald, aby se podívali na ubíhající dny běžné dánské rodiny. Tedy a...