Přijďte si do Rock Café užít trochu latinských rytmů
Banner

Přijďte si do Rock Café užít trochu latinských rytmů

Email Tisk

Faela 1Faela! – jedna z nejlepších latino kapel přijíždí 15. dubna do Prahy! V RockCafé ji podpoří česká kapela Tygroo a DJ Jeffology. Připravte se na Prague International Bluenight no. 126, tentokrát v rytmu latino!

 

Faela! je velmi neortodoxní mezinárodní kapela, kterou založili muzikanti z Argentiny, Chile, Španělska i Anglie ve švédském Malmö. Hrají divoký a syrový mix různých stylů od argentinského tanga, přes latino, rock, gypsy jazz, až po balkánskou hudbu.

Hravé taneční rytmy této kapely jste mohli zaslechnout loni v závěru léta, kdy dvakrát vystupovali v Praze. Letos se do Prahy vrátí a v tanečním stylu této kapele vlastní „otevřou“ novou taneční sezónu, a to v pražském klubu Rock Café 15. dubna.

Nezáleží na tom, jestli jde o velký festival s tisícovkou lidí před podiem, nebo malé upocené klubové podium. Jejich pódiová prezentace je naprosto strhující a zaručeně roztančí každý sál. Faela každého uzemní.
Sedm hudebníků kombinuje latinskou, jazzovou, rockovou a balkánskou hudbu s jediným cílem. Abyste na všechny žánry zapomněli.
Nedávají prostor pro pochyby, analýzy, diskuse nebo debaty. Můžete se pouze uvolnit a tančit k padnutí.

Faela

Faela! vznikla v roce 2007 v Malmö ve Švédsku. Od té doby vydali jedno EP a čtyři alba. Neustále rostoucí fanouškovská základna potvrzuje, že Faela je prostě neodolatelná!

Během hudebního večera v Rock Café zahraje ještě pražská kapela Tygroo a o afterparty se postará Dj Jeffology.

28698899 1453800808081849 6174328257627753655 o

Vstupenky jsou k dispozici v síti Goout.cz
https://goout.net/cs/listky/faela+tygroo+jeffology/jrdc/

https://www.facebook.com/events/215699062319228/
http://www.livermusic.cz/


Koncert pořádá Liver Music.

Další připravované akce:
23. 5. 2018 - JCM feat. Jon Hiseman, Clem Clempson & Mark Clarke – Praha - Lucerna Music Bar
12.11. 2018 - Joe Loius Walker – Praha - Lucerna Music Bar
29. 11. 2018 – Beth Hart – Praha Forum KarlínSouvisející články:
Nejnovější články:
Starší články:

 

Rozhovor

Co odhalilo Tajemství rodu?

Helena Voldanova 200Na televizních obrazovkách České televize běžel cyklus Tajemství rodu, který představuje, jak pátraly po svých předcích nejrůznější známé osobnosti. Odbornou konzultantkou pořadu je Helen...

Hledat

Chaty s osobností


Literatura

Tábor polokrevných si osvojí novou partu hrdinů

200filmKdyž Percy Jackson zabrání Kronosovi ovládnout Olymp a nastolit konec světa, všichni bohové i polobohové si konečně oddechnou. Nové Orákulum ale předpoví další záhadné proroctví, které nenechá žádného hrdinu klidným. Probouzí se mocnější a hrůznější zlo,...

Divadlo

Na podzim do divadla: O pejskovi a kočičce

200divZlínské Městské divadlo si dětského diváka předchází, jak může. První premiéra sezóny 2013/2014 bude patřit dětem. Oblíbená dvojka pejsek a kočička opět budou řádit na jevišti. A děti budou znovu se zatajeným dechem sledovat, jak tito dva nerozluční kamarád...

Film

Hvězdný tým Avengers udělá radost (nejen) filmovým fanouškům

altPatříte-li k filmovým, případně komiksovým fanouškům, určitě víte, že Avengers jsou jedním z nejočekávanějších titulů, které se na nás v letošním roce chystají. A očekávaní nejsou malá. Spíše televizní režisér Joss Whedon tedy pře...