Do České republiky míří věhlasný Petrohradský balet

Do České republiky míří věhlasný Petrohradský balet

Email Tisk

balet perexDo České republiky míří věhlasný Petrohradský balet, který zde představí celosvětově proslulé dílo legendárního ruského skladatele Petra I. Čajkovského – Labutí jezero, které patří mezi klasiku baletu jako takového. Dechberoucí představení St. Petersburg ballet – Labutí jezero exkluzivně vystoupí v Praze, Brně a Ostravě již tento rok!

 


Promotéři slibují kvalitní podívanou, kterou mají diváci možnost vidět na vlastní oči už v říjnu. Labutí jezeroje klasický balet o čtyřech aktech, který měl premiéru v roce 1872 v Moskvě. Toto dílo je považováno za nejznámější a je také nejhranějším na celém světě. Existuje nespočet verzí. St. Petersburg ballet představí tu zcela původní a klasickou.


“MYSLÍME SI, ŽE PŘEDSTAVENÍ OSLOVÍ ŠIROKOU VEŘEJNOST BEZ OHLEDU NA VĚKOVÉ KATEGORIE. JE TO KLASIKA, KTERÁ PATŘÍ MEZI JAKÉSI ZÁKLADNÍ KULTURNÍ ZNALOSTI A POKUD BY CHTĚL NĚKDO ZAJÍT NA BALET, LABUTÍ JEZERO JE NEJLEPŠÍ VOLBA. SOUBOR, KTERÝ ZAVÍTÁ NA PODZIM DO NAŠÍ ZEMĚ, PATŘÍ MEZI SVĚTOVÉ ŠPIČKY, TAKŽE NENÍ TŘEBA POCHYBOVAT O KVALITĚ PŘEDSTAVENÍ,” komentuje producent Ing. Fawad Nadri.


Příběh vypráví o princezně Odettě. Zlý čaroděj Rudovous ji proměnil v labuť, kterou si zamiluje princ a slíbí jí svoji lásku. Ten se ale omylem ožení s dcerou kouzelníka, které byla přičarována podoba právě Odětty. Příběh baví a fascinuje celé generace napříč všech kontinentů. Délka představení je 140 minut včetně přestávky.

balet

Vstupenky jsou nyní v prodeji v síti TICKET ART a TICKET PORTAL.

Termíny vystoupení:
2.10.2017 - BRNO, Hala Vodova (16:00 a 20:00) [1]
3.10.2017 - OSTRAVA, Gong (16:00 a 20:00) [2]
4.10.2017 - PRAHA, Divadlo Hybernia (16:00 a 20:00) [3]

 


https://vstupenky.ticket-art.cz/index.php?pg=hledani&;amp;sby=p&id=13695

https://vstupenky.ticket-art.cz/index.php?pg=hledani&;amp;sby=p&id=13696

https://vstupenky.ticket-art.cz/index.php?pg=hledani&;amp;sby=p&id=13694Související články:
Nejnovější články:
Starší články:

 
Banner

Rozhovor

Pozor na žihadla aneb Vidíš-li vosu, nehýbej se

hous 200Že i něžné pohlaví umí jít za svým hlava nehlava, a třeba i za hranici zákona, o tom vypráví kniha šestnácti krimipovídek Evy Houserové, která právě vychází v nakladatelství JaS.

...

Hledat

Chaty s osobností

Příběhy Elišky, Vítka a Čenišky (28)


Literatura

Vraždy s monogramem řeší Poirot

vrazda s monogramem perexKnižní novinka Vraždy s monogramem od úspěšné britské spisovatelky Sophie Hannah byla vydána na konci roku 2014 a již před svým vydáním vzbudila kniha zájem nejen kritiků, ale také v...

Divadlo

Zindulka nebo Rybová a Zach? Zlínské divadlo zve na hvězdně obsazené komedie!

iluzioniste 200Stanislav Zindulka, Linda Rybová, Roman Zach nebo Jan Dolanský – to jsou herecké osobnosti, které mohou diváci vidět na prknech Městského divadla Zlín hned zkraje nové 72. sezony.

...

Film

Paddington 2 je film pro celou rodinu

paddington perexPaddington, medvídek z peruánské džungle, se zabydlel v Londýně u rodiny Brownových. Stal se součástí místní komunity a zbožňuje ho celá ulice. Pod čepicí pořád nosí ukrytý toust s pomerančovou marmeládou pro případ nouze, který nastane,...