Super předvánoční pobavení připravuje pro své fanoušky kapela KEKS. Její příznivci už znají jejich vánoční koncerty s neopakovatelnou atmosférou, které pro ně kapela připravuje vždy na začátku prosince. Tento rok se ale mají všichni na co těšit:
19. 12. v Kulturním centru Karlov v Benešově na všechny zúčastněné čekají, mimo KEKSáků, kteří zahrají nové i staré pecky ze svých alb, i zajímaví hosté, jimiž jsou: Prague ska conspicacy, revivalová kapela La sklerosa a koncertní verze muzikálu Vlasy.
Na pravém vánočním koncertu nemohou nezaznít koledy. Vánoční koledy, které Vám zazpívá dvacetičlenný pěvecký sbor ZUŠ Josefa Suka Benešov, Knoflíky.
A jako obvykle je připraven i bonbónek pro všechny fanoušky – proběhne zde Soutěž o vánoční dárek KEKSU – Vánočním dárkem je v tomto případě kytara s podpisy všech členů kapely KEKS – podmínkou k jejímu získání je zahrát – 1 písničku z repertoáru kapely KEKS.
Začínáme ve 20.00 hod a končíme kolem 1.00 hodiny ranní. Ale protože 19. 12. je sobota, nebude tato pozdní hodina zaručeně nikomu vadit.
Všechny tímto zveme a těšíme se na společné vánoční veselení.
Zdroj fotek: www.keksrock.cz
| < Předchozí | Další > |
|---|
- A jdeme do finále!
- V Jazz Docku se bude křtít Invisible World!
- Dvoudiskové DVD Kašmír: Je-li kde na světě ráj
- Lucie Vondráčková nechala vzlétnout klip Fénix a naplno pracuje
- Tommy Hilfiger party 2009
- Zemřely dvě legendy české fotografie – Ladislav Sitenský a Jan Reich
- Evidence zájmových osob.StB v centru DOX
- Opera Národního divadla uvedla biblický příběh princezny Salome
- U.D.O., W.A.S.P., Sonata Arctica, Delain, Winterborn a UFO v ČR
- Pokušitel Jørgen Leth a jeho „pět jihlavských překážek“





